Czołgi Sci-fi w World of Tanks

Pamiętacie wczesne screeny pojazdów z Valkyria Chronicle do World of Tanks PC? Wybadaliśmy temat trochę bardziej i jeżeli chodzi o czołgi sci-fi z gier, bajek a nawet filmów, to może się ich kilka pojawić jak to było w przypadku World of Tanks Blitz.

Na serwerach NA i ASIA podniósł się larum, że oni też takie czołgi chcą mieć, co posiada mobilny odpowiednik WoT Blitz (Girls und Panzer, Valkyria Chronicles). Nasz Klient, nasz pan – stwierdziło WG.

branded_girlsundpanzeriv

Mają zamiar urzeczywistnić te prośby, efektem czego jest stworzenie specjalnej edycji pojazdu „Girls und Panzer” Pz.Kpfw. IV H od Anglerfish Team dla konsolowego WoT, który wkrótce pojawi się w sklepie na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra od WG! Stąd też WG podjęło pierwsze kroki stworzenia modeli czołgów z fikcyjnego uniwersum dla wersji PC o których nie tak dawno pisaliśmy.

vch

 • Ponadto dostaliśmy informacje, że Niemcy otrzymają nową premkę – węgierski niszczyciel czołgów 43M Zrínyi, o którym pisaliśmy w ubiegłym roku. WG jest na etapie tworzenia modelu,
 • WG planuje wprowadzić Sturmgeschütz III mit 8.8cm,
 • trwają również prace nad brytyjskim premium – TD’kiem tieru VIII: Jagdchieftain FV3807.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Warszawarc pisze:

  Nasz Klient, nasz pan – stwierdziło WG. To w takim razie dajcie mm +1/-1

 2. Truth is God pisze:

  Niech oni tego nie robią.

 3. Anonim pisze:

  Man nadzieje ze te czolgi z jakis chinskich bajek nie wejda do gry gram w to bo interesuje sie czolgami z tych okresow jak ten syf wejdzie do gry to odejdzie zapewne wiele osob niech wprowadzaja to na chinskie serwery.

 4. AbdullahPostrachPakistaśkichKóz pisze:

  Ojoj coś musiało się stać z WG, od roku super premki które wysyłają stare do lamusa, plany wydania masakrycznej ilości premek w 2017, sprzedawanie super rzadkich czołgów (jak ten „kosmita”) a teraz jakieś czołgi z kreskówek? Rozumię że jakiekolwiek pozostałości „historycznej dokładności” w tej grze zostały wywalone za okno i powoli robimy cyrk na kółkach…

 5. Oleynick pisze:

  Tak, tak. 1 Kwietnia się zbliża. Wszystko rozumiemy 😉

  • Bin4r pisze:

   To gadanie o 1. kwietnia robi się nudne. Nigdy nie tolerowałem tego dnia i jakoś nie bawi mnie strojenie sobie żartów, nie widzę zatem powodu, abym miał to robić teraz 😉 Zatem wychodząc z Twojego założenia, rok temu w maju również robiliśmy sobie żarty pisząc o węgierskim TDku? 😉 Pożyjemy zobaczymy

   • Oleynick pisze:

    Nieee, gdzieżby. Zupełnie nie to miałem na myśli. Węgierski TD to normalne info. Kolejny czołg w WoT. Spoko. Norma. Ale czołgi z kreskówek to coś zupełnie nowego! Jak bitwy na księżycu czy marsie albo historie o ruskim czołgu w kształcie ufo 😉 Po prostu to kompletny zbieg okoliczności z tą datą, nie? 😀 Jeżeli tak to spoko, pożyjemy zobaczymy, ale rozumiesz co mam na myśli?

    • Oleynick pisze:

     Btw, właśnie przyglądałem się dokładniej. Przyznasz chyba, że 17 maja raczej nie można wiązać z 1 kwietnie, jednak 30 marzec to zaledwie jeden dzień

    • Bin4r pisze:

     Wiem, ale tego wpisu nie planowałem w żaden sposób. Zazwyczaj jak dostajemy jakieś informacje od Insidera, to staramy się w miarę na bieżąco wrzucać, mimo wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.