Prosto z Supertestu: Jagdtiger (H)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Tomek napisał(a):

  W rybniku policjant byl pijany a sadza tego co zglosil policjanta …

 2. Majorek napisał(a):

  Dlaczego wstawiając kolejną jadzke do drzewka niemieckiego nie postarają sie choć ociupinkę by była ona CHOĆ TROSZKĘ INNA OD ISTNIEJĄCYCH!!
  Jest przecież w Bovington jadzka z zawieszeniem Porsche . Takie niby nic.. wstawić inne kółeczka.. Ludzie z ryskoszetu.. jeśli to czytacie.. zapytajcie waszego „insajdera” dlaczego ta opcja jest pomijana

 3. OS3_MO napisał(a):

  W sumie zapewne rzuci się na niego sporo graczy, czyli będzie wincyj kasy, jak napisał ktoś poniżej…. Jakbym nie miał tego co mam na VIII tierach TG niemieckich w garażu pewnie bym się skusił….

 4. OS3_MO napisał(a):

  Prawda Jasio, tylko na co mi w garażu kolejny niemiecki TDk VIII tieru ? 🙂
  Brakuje mi 2 premek to teraz będzie brakowało 3 ? 🙂

 5. Matys napisał(a):

  TD VIII poziomu i 1600 hp – czyli więcej niż nie jeden czołg ciężki. Nie rozumiem tylko dlaczego mocno opancerzone niszczyciele (Jagdtiger 8.8, Ferdinand, AT15 czy T28) mają w okolicach 1500 hp (Jadzia 1300) a taki T28 Prot jedynie 1150. Nie dość, że się gramoli jak nie wiem to ma słabszy pancerz od T28, dłuższy czas przeładowania i 350 hp mniej. Ale jak rozumiem to jest w zamian za ruchomą wieżę. T54 light ma 1250 hp. Gdzie tu jest logika lub sprawiedliwość ?

  • anonim napisał(a):

   t 28 pancerz prawie nie istnieje wieże przebije już mając 225 kadłub też a jak kontujesz to pokazujesz bok który wszystko łapie nie licząc gości co goldem do niego walą to jeszcze arta ma zawsze na niego fokusa w 80% bitew gine od arty a reszta to przez słaby pancerz jedynie co odbija to 6 i 7 tiery a 8 robią z nim porządek a wystarczyło by przeciągnąć jarzmo na cały przód wieży i wzmocnić pancerz wierzy przy na j miej o 250 milimetrów plus pancerz jarzma i dało by się grać na wieże i tak go pokarali dając mu dwa kotły na wieży

 6. Anonim napisał(a):

  Może jeszcze IS-3 z działem 100mm ?

 7. Anonim napisał(a):

  Wincyj kasy! Wincyj… Krowa zdycha od cheatów, naróbmy burzy że coś z tym robimy, a przy okazji doimy póki można.

 8. anonim napisał(a):

  skoro on będzie miał 1600 hp to inne ciężkie tedeki takie jak t28 prototyp też powinny dostać wiecej hp

 9. JasioF napisał(a):

  eee, tam – to taki Ferdynand w skórze JagdTigera – to samo działo co Ferdzio, tyle że w pancerzu Jadźki. Albo inaczej – trochę lepsza Jadźka 8.8, tj. z topowym działem Ferdzia, ale gorszym DPM no i trochę więcej HP, bo będzie walczyć z 10 tierami. Zaś stara Jadźka to taki stockowy Ferdzio. Nic nowego – chcą usunąć czołgi z preferencyjnym MM.

 1. 11:54, 12 Styczeń 2017

  […] tak dawno rozmawialiśmy o dwóch nowych pojazdach z Supertestu: Jagdtiger (H) i T-44-85M. Dziś deweloperzy poinformowali o zmianach w specyfikacji radzieckiego […]

 2. 08:21, 31 Maj 2017

  […] Charakterystyka pojazdu – KLIK. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.