T-44-85M i Jagdtiger (H) wkrótce na Superteście

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

W tym roku ma być dodanych 15 nowych premek czyli wychodzi średnio ponad 1 miesięcznie…

JasioF

eee, tam – to taki Ferdynand w skórze JagdTigera – to samo działo co Ferdzio, tyle że w pancerzu Jadźki. Albo inaczej – trochę lepsza Jadźka 8.8, tj. z topowym działem Ferdzia, ale gorszym DPM no i trochę więcej HP, bo będzie walczyć z 10 tierami. Zaś stara jadźka to taki stockowy Ferdzio. Nic nowego – chcą usunąć czołgi z preferencyjnym MM.

mgoly

Mam Jagdtiger 8.8 i często mnie denerwowało dziabanie” po 200-240hp. Jeśli będzie miał taką alfę jak jagdtiger 9lvl to biorę bez dwóch zdań

KRECIK

Widzę, że WG spodobał się pomysł dodawania czołgów z drzewka w lepszej formie jako premki. Dokąd ta gra zmierza… A potem powiedzą, ” Nie chcemy więcej klonów w grze “.

Arzesz

Że który i w jakim parametrze lepszy od swojego odpowiednika ? Zwykłe niczym nie wyróżniające się pojazdy a nowa Jagoda ma o tysiąc mniejszy dpm od swojego odpowiednika z działem 8.8.

Tomek

Jaghtiger 8T hmmm – no to będzie pier……ięcie 🙂