T-44-85M i Jagdtiger (H) wkrótce na Superteście

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  W tym roku ma być dodanych 15 nowych premek czyli wychodzi średnio ponad 1 miesięcznie…

 2. JasioF napisał(a):

  eee, tam – to taki Ferdynand w skórze JagdTigera – to samo działo co Ferdzio, tyle że w pancerzu Jadźki. Albo inaczej – trochę lepsza Jadźka 8.8, tj. z topowym działem Ferdzia, ale gorszym DPM no i trochę więcej HP, bo będzie walczyć z 10 tierami. Zaś stara jadźka to taki stockowy Ferdzio. Nic nowego – chcą usunąć czołgi z preferencyjnym MM.

 3. mgoly napisał(a):

  Mam Jagdtiger 8.8 i często mnie denerwowało dziabanie” po 200-240hp. Jeśli będzie miał taką alfę jak jagdtiger 9lvl to biorę bez dwóch zdań

 4. KRECIK napisał(a):

  Widzę, że WG spodobał się pomysł dodawania czołgów z drzewka w lepszej formie jako premki. Dokąd ta gra zmierza… A potem powiedzą, ” Nie chcemy więcej klonów w grze „.

  • Arzesz napisał(a):

   Że który i w jakim parametrze lepszy od swojego odpowiednika ? Zwykłe niczym nie wyróżniające się pojazdy a nowa Jagoda ma o tysiąc mniejszy dpm od swojego odpowiednika z działem 8.8.

 5. Tomek napisał(a):

  Jaghtiger 8T hmmm – no to będzie pier……ięcie 🙂

 1. 13:48, 10 Styczeń 2017

  […] z zapowiedzią 😉 Na Superteście WoT pojawiła się niemiecka niszczarka premium 8-go tieru: Jagdtiger […]

 2. 14:23, 10 Styczeń 2017

  […] z zapowiedzią, na Superteście WoT pojawiła się radziecka premka 8-go tieru: T-44-85M. Pojazd jest znany na […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.