24 listopada mała aktualizacja

Wczoraj, tj. 22.11 bez jakiejkolwiek informacji WG wprowadziło niewielką aktualizację. Podpytaliśmy naszego Insidera o jej zawartość:

Ogólnie wprowadzono małe poprawki, ale nie ma o nich żadnych informacji, jako że mają naprawić niewielkie błędy w grze i śledzić nielegalne mody.

A propos jutrzejszej łatki:

Doskonale rozumiem Twoją ciekawość! Niestety, nie mogę dać Ci informacji, których szukasz… Osobiście chciałbym przekazać Ci wszystkie informacje o tej mikro łatce, ale byłoby to sprzeczne z wewnętrznymi zasadami RU/EU. Mam nadzieję, że to rozumiesz.

Ponadto tu, informacja o jutrzejszej mikrołatce z działu obsługi klienta:

przechwytywanie


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. Miś Dobijak napisał(a):

  Dziś 24-go dodano mini łątkę, aktualizację pakietów HD…

  To tylko przypuszczenia ale chyba nowe HT-ki premium VIII tieru Pasztecik lub capitan america dostały pierwszego cichego nerfa…ale oficjalnie to mini łatka wykrywająca cheaty…

 2. Wiew1or napisał(a):

  temat newsa błędny !!!! dzisiaj jest 23 listopada więc .. jak wczoraj 24 coś zostało wprowadzone?? kali jeść, kali pić 😀

 3. valaquen napisał(a):

  W RU jedyne prawo to prawo kaduka

 4. Czołgista Maciek napisał(a):

  „…ale byłoby to sprzeczne z wewnętrznymi zasadami RU/EU ” Chyba sprzeczne z prawem RU/UE chcieli napisać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.