Problemy z lagami
Miejmy tylko nadzieję, że owa łatka dotrze również na serwery EU 😉 Poniżej krótkie info od Antona Pankova, głównego producenta operacyjnego Wargaming: Q: Anton, kiedy rozwiążecie problemy z lagami? Mało tego, że gra masa czerwonych baronów,...



