The Boys: Zestaw stylizacyjny „Ekipa Chłopaków”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

10 komentarzy
OwO

Mysle ze to bedzie zestaw na zblizajace sie Haloween

Anonimowo

Nie, na maraton

c_M_P

to teraz czekamy na kamo w kolorach teczy w końcu poprawność polityczna najważniejsza…

Sylwek

Ten serial w pierwszym sezonie nie jest poprawny w żadnej kategorii, drugiego nie oglądałem jeszcze także nie wiem.

ojciec dyrektora

Nie wiesz , że w tym kraju, jak ktoś nic w życiu nie zrobił/osiągnął to zostaje albo „lewicowym obrońcą praw LGBT” albo „prawicowym obrońcą moralności”. Patrząc, że w Polsce, pracuje tylko 16mln ludzi, a jak odliczysz od tego polityków, części rolników, urzędników, celebrytów, kierowników do spraw wchodzenia prezesowi w D etc. to wychodzi , że kilkanaście milionów pasożytów musi nadać swojemu życiu jakiś sens. Dlatego u nas jest tyle gadania o LGBT choć 90% społeczeństwa nie widziało, na własne oczy , geja.

c_M_P

niestety kolego, ja pracuje od 20 lat i to nie jako biurwa …

warGAYming

Ehhh, myślałem, że Chłopaki z baraków…

Grozmaryn

Polscy gracze chcą kamo z Marylą Rodowicz! Za darmo!

Anonimowo

Ja nie chcę z Marylą tylko z Jarkiem

WWG

Najlepiej to z polskimi Boysami od disco polo.