The Boys: Zestaw stylizacyjny „Ekipa Chłopaków”

Prezentacja zestawu stylizacyjnego 2D. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

— Wielosezonowy styl dostępny w sprzedaży podczas specjalnego wydarzenia w grze. Zalecany dla tych, którzy nie lubią rozgłosu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via wotclue

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. OwO pisze:

  Mysle ze to bedzie zestaw na zblizajace sie Haloween

 2. c_M_P pisze:

  to teraz czekamy na kamo w kolorach teczy w końcu poprawność polityczna najważniejsza…

  • Sylwek pisze:

   Ten serial w pierwszym sezonie nie jest poprawny w żadnej kategorii, drugiego nie oglądałem jeszcze także nie wiem.

   • ojciec dyrektora pisze:

    Nie wiesz , że w tym kraju, jak ktoś nic w życiu nie zrobił/osiągnął to zostaje albo „lewicowym obrońcą praw LGBT” albo „prawicowym obrońcą moralności”. Patrząc, że w Polsce, pracuje tylko 16mln ludzi, a jak odliczysz od tego polityków, części rolników, urzędników, celebrytów, kierowników do spraw wchodzenia prezesowi w D etc. to wychodzi , że kilkanaście milionów pasożytów musi nadać swojemu życiu jakiś sens. Dlatego u nas jest tyle gadania o LGBT choć 90% społeczeństwa nie widziało, na własne oczy , geja.

 3. warGAYming pisze:

  Ehhh, myślałem, że Chłopaki z baraków…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.