Narodziny przemysłu: Oszuści dostają bana!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

123 komentarzy
Wake Up Loosers

Nie zobaczycie banów w dobrych klanach, bo oni płacą.
To jest oczywiste, że płacący regularnie na grę będą omijani.
Z klanu X dwóch czy trzech chłopaków ma bana 7 dni. Żaden nigdy nic nie kupił.
Reszta gra dalej.

Anonimowo

finalowo udalo sie ale to tylko czesc tekstu pierwszej polowy nie dalo rady publikowac ????????????

Anonimowo

Widac po tabeli kazdy dzien gral na zakazanych modach sami to przyznali publikujac informacje kto i z jakiego
klanu. Juz tlumacze np: pan kowalski (z malej bo nie zaluguje z duzej )gral w klanie X
nastrzelal 5k moze 6 k dmg czyli w kazdej bitwie mial bardzo duzy wplyw na zwyciestwo druzyny
ilosc punktow przyznawana za kto ile zrobil no i oczywiscie wygrana, przegrana
🙁 czyli pozycja Twoja, moja i wielu innych graczy) to co z tego ze gracza ukarali jak i
tak reszta zyskala. Caly ten system nieciekawy. Pozdrawiam goraco WG. Ciekawe jest czy gracze
ktorym brakowalo kilka punktow nie beda mieli pretensji o to 😛

Anonimowo

kurka nawet nie mozna napsac prawdy o calym wydarzeniu

Anonimowo

ssssf

xXx

Hmmmmm i co z tego ze gracz dostal bana jak reszta jego druzyny (klanu) zyskala w calym wydarzeniu. Widac po tabeli kazdy dzien gral na zakazanych modach sami to przyznali publikujac informacje kto i z jakiego klanu . Juz tlumacze np: pan waclaw (z malej bo nie zaluguje z duzej )gral w klanie X napierl… tzn nastrzelal 5k moze 6 k dmg czyli w kazdej bitwie mial bardzo duzy wplyw na zwyciestwo druzyny !!! (ilosc punktow przyznawana za kto ile zrobil no i oczywiscie wygrana !!!!!!! przegrana 🙁 (szkoda ze nie bylo punktowane tylko za dmg i spot kazdego gracza) czyli pozycja Twoja, moja i wielu innych graczy) to co z tego ze chama ukarali jak i tak reszta zyskala. Pozdrawiam goraco WG. Ciekawe jest czy gracze ktorym brakowalo kilka punktow nie beda mieli pretensji o to 😛

Anonimowo

xxxx

Anonimowo

Czy wiadomo kiedy będą nagrody za kampanie do odebrania ? Bo miały być dzisiaj o 9.00. rano.

Anonim

Przeciez byly dostepne do odebrania juz wczoraj od godziny 12.