Wargaming Store: Przygotujcie się do Wyzwania Bourrasque

Nadchodzi nowe wiosenne wyzwanie. Czy jesteście gotowi na maraton do nowego francuskiego czołgu średniego VIII poziomu? A może musicie się bardziej wczuć we francuski klimat? Sklep Wargaming ma coś właśnie dla Was.

Zapraszamy do sklepu, w którym przygotowaliśmy dla Was 40% rabatu na naszą francuską kolekcję, obejmującą między innymi wygodną koszulkę World of Tanks we francuskich kolorach, koszulkę AMX Off Duty, a także mechaniczną klawiaturę KONIX K-70 MK z francuskim układem AZERTY.

Z tych wspaniałych rabatów można korzystać do 4 marca 2020 r.!

Ale chwila, to jeszcze nie wszystko! Możecie zakupić też poduszki lub kubki ze wspaniałym motywem graficznym Wyzwania Bourrasque. Oba te produkty są produkowane na żądanie i dlatego będą dostarczane oddzielnie od innych zamówień złożonych w Sklepie Wargaming.

Do sklepu Wargaming

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bazzyliszek

zakończyłem maraton . mordęga zajęło to mi 655 bitew ale warto

colraginis

Wasza opinia dot. Burasa. Ktoś go już ma, grał nim? Warto męczyć marston? Pzdr

Pain

ja go mam, maraton to jakaś rzeź, typowo na hajs polecieli, standard, ale moim zdaniem warto zrobić z 7, 8 etapów i kupić go ze zniżką. Czołg prezentuje sie lepiej niż na papierkach. Gram for fun nie myśląc zbytnio nad bitwą a i tak robie po 2,5/3k dmg lekkim siurkiem, fajna zabawka, fajna maszynka, wymaga umiejętności czytania mapy.

Anonimowo

Ale ta koszulka z lorr paskudnie wyglada z tym napisem… nie chce nawet wiedziec jaka cena patrzac jakie jest WG

McA

Na **** komu w Polsce klawa z układem klawiszy a’la “MAKARON”?

XDEEE

********* XD sprzedają klawiaturę Azerty dla Francuzów i Belgów XD NO ALE NA POLSKIM FORUM TRZA O TYM NAPISAĆ KEKW XDDD

Anonimowo

klawiatura AZERTY??? nie dziękuję