Wargaming Store: Przygotujcie się do Wyzwania Bourrasque

Nadchodzi nowe wiosenne wyzwanie. Czy jesteście gotowi na maraton do nowego francuskiego czołgu średniego VIII poziomu? A może musicie się bardziej wczuć we francuski klimat? Sklep Wargaming ma coś właśnie dla Was.

Zapraszamy do sklepu, w którym przygotowaliśmy dla Was 40% rabatu na naszą francuską kolekcję, obejmującą między innymi wygodną koszulkę World of Tanks we francuskich kolorach, koszulkę AMX Off Duty, a także mechaniczną klawiaturę KONIX K-70 MK z francuskim układem AZERTY.

Z tych wspaniałych rabatów można korzystać do 4 marca 2020 r.!

Ale chwila, to jeszcze nie wszystko! Możecie zakupić też poduszki lub kubki ze wspaniałym motywem graficznym Wyzwania Bourrasque. Oba te produkty są produkowane na żądanie i dlatego będą dostarczane oddzielnie od innych zamówień złożonych w Sklepie Wargaming.

Do sklepu Wargaming

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Bazzyliszek pisze:

  zakończyłem maraton . mordęga zajęło to mi 655 bitew ale warto

 2. colraginis pisze:

  Wasza opinia dot. Burasa. Ktoś go już ma, grał nim? Warto męczyć marston? Pzdr

  • Pain pisze:

   ja go mam, maraton to jakaś rzeź, typowo na hajs polecieli, standard, ale moim zdaniem warto zrobić z 7, 8 etapów i kupić go ze zniżką. Czołg prezentuje sie lepiej niż na papierkach. Gram for fun nie myśląc zbytnio nad bitwą a i tak robie po 2,5/3k dmg lekkim siurkiem, fajna zabawka, fajna maszynka, wymaga umiejętności czytania mapy.

 3. Anonim pisze:

  Ale ta koszulka z lorr paskudnie wyglada z tym napisem… nie chce nawet wiedziec jaka cena patrzac jakie jest WG

 4. McA pisze:

  Na **** komu w Polsce klawa z układem klawiszy a’la „MAKARON”?

 5. XDEEE pisze:

  ********* XD sprzedają klawiaturę Azerty dla Francuzów i Belgów XD NO ALE NA POLSKIM FORUM TRZA O TYM NAPISAĆ KEKW XDDD

 6. Anonim pisze:

  klawiatura AZERTY??? nie dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.