Prosto z Supertestu: T-50-2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy
Fuse

A43 idealny na misje na expa gdy ma się sporo kredek.

102-czterej_pancerni

No pewnie że tak. I to jeszcze premium a jest prawie taki sam jak mt-25:-(

Sniper

Mam pytanko, nie żebym się czepiał czy coś, ALE, dlaczego on ma mieć 2,8 przeładowania na 57mm?? Jeśli już to jak na A-43, czy T-34 – 2 sekundy, wtedy sens będzie większy.

ja

cicho sza, bo znerfią A-43
😉

ja

Niech się ludzie cieszą, że mają super, legendarny czołg…

Andrzej_kmicic

Rozumiem że ci którym został zabrany z garażu a szanowni wstawiono mt25 dostaną go gratis?😁😁

K3

To był 5 tier, nie 6 jak teraz.
Maksymalnie jechał 72 km, a moc miał troszkę powyżej 24KM/t i działki 45mm z 2 poziomu.
Więc tu będzie całkiem inna maszyna.

Anonimowo

Mała pomyłka, miał działo 57mm, przynajmniej jak go usuwali z gry.

Kamyk

Obcieli mu maksymalną prędkość. Niby ma to 30 koników na tonę no ale… halo policja. Na liczniku nie będzie to 80 jak kiedyś 😐

ninesilentkiller>były gracz

Właśnie ! To niema 72 km/h jak kiedyś pamiętam moje ukochane random-drift po arte a to ? To jest nie-zbalansowana ku.pa.
RIP stary dobry T-50-2 🙁
Witaj nowy premium nob ku.po czołg… ehh te 65 km/h omfg.

nofatchx

… przy obecnej fizyce i prędkościach ok. 80 km/h – wywracałby się na zakrętach, albo przy byle podskoku na jakiejś muldzie, a na Himmelsdorfie, nie zmieściłbyś się w zakrętach jadąc w poślizgu. Przy obecnym stanie gry, LT z osiągami starego T-50-2 z V tieru sprzed lat, zwyczajnie nie ma racji bytu…

ninesilentkiller>były gracz

Sądze ze to kwestia „zbalansowania” czołgu przez wg.
A nie twoje widzimi sie?!
Po prostu byłby za OP w pewnych aspektach ale to i tak sh.it bo gorsze staty na te czasy wota.

nofatchx

… i sam sobie odpowiedziałeś na Twój wpis do którego się odnosiłem – WG zbalansowało T-50-2 po swojemu (nie Twoje widzimi się)