Co dalej z Graf Zeppelinem

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

3 komentarzy
Leq

Ho ho no to WG zmienia się na plus. Miło.

tgds

Dlaczego uparcie nie odmieniacie słowa „graf”? To tytuł szlachecki, taki sam jak baron czy hrabia. Graf Zeppelin, z Grafem Zeppelinem, o Grafie Zeppelinie…

Brunosh

Przyznam że WG w tym momencie mnie pozytywnie zaskoczyło. Ciekawe co wyjdzie im z GZ