Bezlitosna drużyna
Takie coś z rana. Z kanału WenQ’a A Wam coś takiego się zdarzyło?
barula
Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.
Twitch.tv - Zurugula
Media / Twitch / World of Tanks
X urodziny Rykoszetu – wygraj 50tp Prototype
14:04, 27 kwietnia 2025
Artykuły / Sklep premium / World of Tanks
Wydarzenie na Prima Aprilis: Dziwaczny bazar!
14:06, 1 kwietnia 2025
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku
Jedne gumowy słup telegraficzny – zachowałeś się z klasą, ELC AMX zresztą również. Gdyby było więcej takich jak Wy, gra by była przyjemniejsza.
Szczególnie ten tekst „MORON” i pisanie CAPSEM jak bot były z klasą.
kappa.
dobrze, że nie napisał czegoś gorszego (np. idiot) , a ciekawe jak Ty byś się zachował ?

To taka sytuacja w której każdy inny zarzeka się, że: byłbym grzeczny, czekałbym cierpliwie, na pewno bym się nie wkurzył, to nie ja rozwalilem tego elc, to nie moja wina, że się przewróciłem…. przykładów jest wiele….I teraz tak: IRSanchez – pomyśl co Ty byś powiedział, jak byś zareagował i co byś zrobi … bo sorry, jakoś nie wierze, żebyś poszedł spokojnie do kuchni robić herbatę. …….aaaaa czepiasz się innych ….. popatrz na siebie ……tak jak ja czasami ….
Też tak chciałam zrobić ale „koledzy” wroga mnie rozstrzelali, jak ruski za komuny.
HAHA myślałem, że zachowa się jak typowy skur***l i zdejmie tego ELC’ka XDDDD