Ankieta World of Tanks: Starcie Drużyn 2021

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

20 komentarzy
Bartek

B4 nr czy każdy kto dostał ankietę dostanie ten czolg

cekin3gs

czy wszyscy którzy wejdą do gry i uczestniczyli w wydarzeniu starcie drużyn dostaną taką ankietę do wypełnienia ?

CYBORK_1_SNIPER

ja nie dostalem …. jak mozna ja wypełnić ? :c

Exe

Nie wszyscy dostaja ankiety, tylko wybrana część.

kuta5wielgus

Ankiety są tylko dla wybrańców. Z reguły dla ludzi zawsze piszących pochlebne opinie, żeby później można było pokazać, że wynik ankiety zachwala wydarzenie (nawet, kiedy absolutnie odwrotna atmosfera panuje na forum). Dopóki pisałem same chwalebne teksty w sekcji „dodaj coś od siebie, czego nie wymieniliśmy w pytaniach”, dostawałem ankiety jedna za drugą nawet, kiedy z jakiegoś powodu NIE mogłem wziąć udziału w wydarzeniu (ogólnie gram wszystkie, ominąłem od 2 lat może z 2-3 eventy) Przy jednym z wydarzeń pod koniec 2019 roku nazbierało się WG dużo minusów i bardzo merytorycznie i spokojnie wytknąłem im każdy jeden błąd, z historycznym dopiskiem w stylu „jeśli macie zamiar kontynuować takie a nie inne praktyki, faworyzujące graczy bez doświadczenia i czołgów a wyraźnie robiące pod górkę osobom, które są z Wami od początku istnienia WoT, to nie zobaczycie więcej ode mnie ani grosza”. I od tamtej pory, WG nie widzi ode mnie żadnego grosza, ja natomiast, nie widzę żadnych ankiet.

Michael_

Dziwna teoria… zazwyczaj ja mam bana na chat w wocie średnio przez 4 dni w tygodniu za klasyka ” f u wg” (za każdy strzał „z ****” jaki zaserwowało rng), a ankietę jednak dostałem.

U mnie lista pytań była skomna bo miałem tylko 2.

flisa

czy dostał już ktoś czołg z licytacji lub zwrot obligacji ?

liseczek

nie

flisa

50k nie wystarczyło mam już na koncie

flisa

nagroda pocieszenia:

Pokwitowanie
Data: 2021-02-11 10:46:19
Dodano czołgi: Kampfpanzer 50 t (załoga 100%)
Dodano miejsca: 1

CYBORK_1_SNIPER

co ? jak to XD

CYBORK_1_SNIPER

ja dałem 63k i jeszcze czekam ….

Exe

W takim razie dostaniesz czolg, podobno 61k wystarczylo.

CYBORK_1_SNIPER

a kiedy ? bo na razie nadal nic …..

Lolek

Chyba zaspałem. Gdzie ta ankieta jest?

SQrwiały Offline

trzeci shot – aby pograć wypożyczonymi czołgami 10 poziomu – no fakt, jeden z trybów, gdzie gracze, tacy jak na przykład janek_superbohater_2010 mogą sobie pograć dychami, oczywiście nie licząc testowego czy Sandbox.

Ługietakiedobreickochane

Wydarzenie typu – wybierz team Dakiego by wygrać, postęp! Normalnie to jest zapłać by wygrywać.

Mechu

Niby tak, ale tylu ich tam dołączyło, że czas oczekiwania na mecz wynosił im nawet 5 minut

in02

byłem u dakiego, grałem sporo bo wbiłem 30 lvl i nigdy nie czekałem dłużej niz 1,5 min

YYCG

w takim trybie powyżej 20 sekund to jest długo jak chodzi o czas losowania