Wersja 1.12: pierwszy test publiczny, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

49 komentarzy
Bankes

Mam pytanie dostał ktoś czołg co można było składać podczas ostatniego wydarzenia na mapie globalnej ?

kartek

eh Czemu stalowy łowca a nie linia frontu :/ lepszy tryb do zabawy …

Jura

Wystarczyło na pewno 61791 🙂

janusz.pl

kedy otwoża testa
🙂

Last edited 5 lat temu by janusz.pl
Exe

Otwarty juz.

21Mistrz21

58000 obligacji starczyło na czołg

ziomek

Licze na to ze piszesz prawde 😉 dalem 59k+

dyst

/Ma ktos moze link do zainstalowania testu?

-----*

narazie jeszcze ni ma testu

stefan

4k obligacji i do tego pare kamuflaży 🙂

Dub

ile obligacji trzeba bylo na czolg?

Anonimek 085

62 k nie wróciło stan na 11:46 stawiłem na obj.907

iii

Na RU niecałe 58k starczyło

Globglobglab

o której będzie serwer testowy?

123

Nie wiadomo ale według Wot Express będzie dzisiaj

kotek fantusiek

18 moze 19 dzis CHYBA że wg całkiem PRZYPADKIEM bedzie miało problemy techniczne 🙂

Tak jest wlasnie

Ah było warto kupić ruskie ufo 907 za 120k obligacji

Mario

53000 wróciły

filiprak4

Dostał już ktoś czołg na poważnie?

Last edited 5 lat temu by filiprak4
Jura

Prawie 62K obligacji i na razie cisza

zaciekawiony

52k599 wróciło

flisa

czy dostał już ktoś czołg z licytacji lub zwrot obligacji ?

Artur Królik

Podpinam się pod pytanie . Nie dostałem. Czolgu ale i obligacji też nie . Pozdrawiam

in02

no ktoś tu mi pisał że do 12 lutego pzdr

janek

w grze była informacja ze 11 02 o 9:00

flisa

50k wróciło na konto 🙁

flisa

nagroda pocieszenia:

Pokwitowanie
Data: 2021-02-11 10:46:19
Dodano czołgi: Kampfpanzer 50 t (załoga 100%)
Dodano miejsca: 1

Napoleon111

Można wziąć czolg z bitew rankingowych przed zakończeniem sezonu bitew rankingowych ?

flisa

oczywiście ja wziąłem 😉

Jasiu

55k nie starczyło, jest tu ktoś kto dostał czołg?

lolek

podobno najniższa stawka była 70k

Krzysiu

100k obligacji i wpadł Bobject 907. Było warto.

Władimir Władimirowicz

99K i 907 w garażu …
🤪🤪🤪🤪🤪

Ależ fajnie, zaraz pakuję załogę i jadę gnębić boty, pomidory i węgiel na randomy 😊

MartinoNY

Ogólnie super! Stalowy łowca mi bardzo się podoba jako tryb, łatwo punkciki na nowy czołg się wbija, a nie trzeba strasznie długo maniaczyć + dodatki obligacje/dyrektywy zawsze spoko. Przepustka bitewna też spoko, myślę że wielu na to czekało.

Daro

Do kiedy są przyznawania dowódców z e starcia drużyn? Niektórzy już dostali, ja jeszcze nie, ktoś ma podobna sytuację?

MartinoNY

A miałeś 10 level wbity?

in02

miał 10 ale łapek 😉

Daro

A to trzeba było wbić 10 lwvel?

Nie

Ja mialem 2 lvl i dostałem dowódcę dakilzora.

Dawid

Kurrrła, można spodziewać się rebalansu pojazdów 8 tieru – jak to buńczucznie brzmi a poprawią delikatnie 3 czy 4 czołgi którymi i tak nikt nie gra ale wielki szał robią.

Szkoda gadać …

No ale zrobią przepustkę bitewną i ludzie znów będą płacić w złocie za style 3D i jakieś fanty do gry – to jest najważniejsze 😉😉😉

Fara fara fą

Poprawią kilkanaście pojazdów premium 8 tieru. Będą robić to w turach po 4 pojazdy. Wystarczy poczytać wiadomości o tych zmianach, żeby się tego dowiedzieć.

SuperPerszing

T26E4 bardzo dobry jak na preferencyjny mm. 260 peny na goldzie wystarczy na każdy czołg, a do tego z turbo nie jeździ tragicznie

troll

Mogliby dodać te załogę 2.0 lub zmiany hehełków, bo jak na kolejny numerek to trochę biednie to wygląda 😐

Kacperro

Takowe ziany są (lub będą testowane w kolejnej tercji) na serwerze piaskownicy

._.

Ktoś wie jakie będą te pojazdy z Battle Pass? Bo ja słyszałem o jakichś TD Badger i 268 v4

Demonek66

Tak. Teraz battle pass będzie podzielony tak jakby na 3 etapy: medy HT i TD. Obecnie w plikach są 3 style 3D dla X tierów które nie zostały jeszcze wypuszczone: Badger i obj 268v4 (więc możliwe że to któryś z tych 2) i Type 5 heawy. Stylu do meda tylko brakuje, ale go pewnie dadzą wraz z aktualizacją.

Last edited 5 lat temu by Demonek66
Wilkozak

A styl „Hel” do strv’a 103b był już do zdobycia?

Demonek66

Tak, podczas eventu highway rock w lipcu 2020. Oprócz stylu do strv 103B był też do ebr 105 i fv4005. 😉

Wilkozak

Aaaaj no tak, w takim wypadku nie było pytania.