W Obiektywie: 🇵🇱 Husarz

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dragos

Niech se wg w **** wsadzi to zdechła mechanikę

Mieć

Nie no fajna mechanika anty prykowska

O_o

Powinien mieć tylko pociski ob, a jako ekskluzywny styl skórkę z logo harnasia. Dodatkowo specjalna mechanika – im bliżej czerwonej linii w okolicy własnej bazy się stoi tym większe obrażenia zadaje.

Last edited 12 dni temu by O_o
MiqT

YeahBunny lubi to

O_o

A on to w ogole cos jeszcze gra?

Tomo

Mam polskie td-ki. Grałem nimi dość długo. Mam nawet po 1 znaczku na lufie. Obecnie już nie umiem nimi grać. Mają to walnięcie z bliska, ale za to przyjmują wszystko na klatę, prawie, jak leci. Żeby to chociaż było coś blisko koło Badger’a z odbiciami… No niestety nie… Albo, żeby wychył działa na boki był lekko większy… Stoją nieużywane. Oczywiście może być to, że nie umiem nimi grać… Na chwilę obecną są n-tym wyborem do grania.
Chyba, że coś poradzicie, bo może czegoś nie wiem.