Przepustka bitewna sezon 19!

mateolo08

Gracz World of Tanks od 2021 roku. Gram spontanicznie, głównie w sezonowe tryby jak Mirny czy Linia Frontu. Od września 202 redaktor Rykoszetu. Jestem tu dla Was, aby dostarczać najświeższe newsy z naszej gry!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

16 komentarzy
Zaksiak

Dlaczego Grille ma dostać kolejny kamuflaż 3D? Jest tyle innych pojazdów.

Jacek

Szkoda że nie ma Aresa.. 😭

Geronimo1979

Jedyny plus – style są ok. Bałem się współpracy z np. Smerfami lub Psim patrolem

Object_Moon

My little pony albo Monster High było by super nie znasz się na stylach 3d

olo

Śmiejcie się śmiejcie – w 2023 miałem ankietę w grze gdzie WG pytało o takie filmy/postacie jak Kung Fu Panda, Epoka Lodowcowa, Spirited Away, Kraina Lodu czy Rudolf czerwononosy renifer (i wiele innych). Więc plany na kooperację mieli ciekawe…

Last edited 4 miesięcy temu by olo
Mocarny_byczek

Wiesz, że za zdradę poufnych informacji dostajesz dożywotniego bana lub 100 paczek grzywny?!?

JWG

Ciekawe jaki będzie następca Tasaka, może będzie miał 4 działka jak „Szyłka” czy coś takiego 😀

Geronimo1979

Spokojnie, na IG wrzucili w relacji Chińczyka z 2 lufami: 600 strzałów na minutę i 35 DMG na strzał. Taki ichny klon Aresa (w końcu kto lepiej kopiuje niż Chińczycy) o wyglądzie działa przeciwlotniczego.

Artur Uległy

Bo w rzeczywistości to radzieckie/chinskie działo plot ktore w WoT stało sie czolgiem

yolo_ftw

Po co komu style do tier 10 jak jest tier 11

Polopiryna

Czar wspomnień i jak zwykle świadome dzialanie przeciw graczom.

Mieć

Bo 10 tiery są grywalne wszędzie a 11 tylko na randomie

Object_Moon

E5 już ma styl 3d z przepustki, jest kilka X tierów które nie mają stylu 3d a oni pojazdy powtarzają słabe to jest

Mati_Czołgista

Do grille też mam osobiście 2 style już

SrogaRozga

Za style na Grilla trzeba było beknąć.

E5 ma już dwa style 3D. Trzeci jest zbędny.

mgssnake

bo w Wargaming pracują idioci którzy nie wiedzą o tym, ze dany czołg ma juz ENty styl styl3D a oni kopiują i wklejają …takie robienie na odwal się.<– na zapełnienie luki. Co nas obchodzi opinia gracza jak i tak ta gra stacza się po równi.