Pobierzcie Aktualizację 1.25.1 już teraz!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maraskin

Jaką polecacie mysz pod Wota?

zwitek1

unikaj białych myszek 🙂 najlepsze są szare, domowe.

Czerwony Baron

Każdy kolejny patch utwierdza mnie w przekonaniu że WG faktycznie porzuci tę gierkę w przyszłym roku i nie piszę tego jako zawistny pryk. Ilość kontentu jaką dostajemy w porównaniu do Lesty to jakieś ochłapy. A steelhunter i natarcie w wersji na 8 to nie jest dla mnie żadna nowość. Mam nadzieję że będzie kiedyś opcja żeby przenieść konto na Lestę.

BZ-176_Enjoyer

Raczej wydaje mi się, że WG bierze EU na przeczekanie i liczy na jakąś formę zniesienia sankcji i koniec wojny, a potem WIELKĄ UNIFIKACJĘ i WIELKIE POŁĄCZENIE.

Master

Tak, porzucą grę, w która gra kilkaset tysięcy ludzi…
Prawdopodobnie pracują na wot 2.0 i cw

JHak

Widać, że nie masz pojęcia o biznesie. Co z tego, że gra kilkaset tysięcy ludzi, skoro firma zarabia maksymalnie na 1% graczy? Za to nie się już utrzymać serwerów, łącz i pracowników. Widocznie koszty działalności przekroczyły już dochody i zamknięcie gry jest nieuniknione.

Konraddno

Aaa bo pracujesz tam i wiesz że firma jest w plecy? Kocham te *********** Polaczków xd

Master

Kolejny za przeproszeniem troglodyta i jego opowieści z krainy mchu i paproci. Proszę o potwierdzenie tego 1%. Następnie proszę o jakąkolwiek informację, że wg nie może utrzymać serwerów, łącz i pracowników.

Chłopie, oni mają na tyle zasobów finansowych, że mogą sobie pozwolić na tworzenie i przepalanie dziesiątek milionów na tworzenie nowych gier i kasowanie niewypałów, a ty mi tu będziesz bredził, że nie mają kasy.
Daj mi chociaż jeden dowód na to, że wg nie ma na pracowników czy serwery

Dragos

Ty masz pojęcie. Szkoda ze pojęcia o Bożym świecie nie masz. Conajmniej 70% ludzi gra na premium bo inaczej nie ma sensu wogole podchodzić do tierow VII w zwyz łącznie. Gra nie jest wymagającą jeśli chodzi o wydatki. To nie transport, górnictwo, spawalnictwo itp. Pomijam koszty biura na Cyprze bądź w Grecji (o ile dobrze pamietam) ale nikt ich do zmiany nie zmuszał. Właściciel jeden z najnbogatszych w belerusi więc przestań wypisywać farmazony. Nie zaglądam mu do kieszeni ale pewne rzeczy są i będą niezmienne. Gdyby sie nie opłacało to już byśmy tu nie pisali

Kiler

Masz potwierdzone te 70% jakkolwiek skoro tak nadużywacie tych procentów? Złotówki na ta gre nie wydałem a premium konto leci z eventów i wydarzeń q grze jest tego naprawde dużo. Mam dużo czołgów premium 6 i 8 tieru nie płacąc złotówki, 10 tierów ponad 30 szt, a po evencie bożego narodzenia miałem na koncie 130 mln kredek. Jeszcze raz powiem: nie wydajac złotówki