Automat do gier: Ciemności nocy powracają

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RogFrog

no i fajnie

Warkot

Kolejny przykład jak w WG marnuje się zasoby i czas na tworzenie nic nie wartej zabawy.

Geronimo1979

W jakimkolwiek języku by to nie było zapisane od razu widać, że pisał Polak. Zawsze mu źle. Obaena załoga jest do bani – robią zmiany „po co to ruszać”, pojawi się nowa mapa – tydzień przed premierą „niegrywalna”, nowa linia „badziewia”, jakieś pomysły na urozmaicenie gry, która jest taka sama od nastu lat „marnuje się zasoby i czas na tworzenie nic nie wartej zabawy”.

Warkot

Takiemu to dobrze, robią go w bambuko, oszukują, zwodzą, mamią, czarują paczuszkami i promocjami i jest zawsze zadowolony. Taki klient dla WG to ideał. Wystarczy raz na ruski rok zrobić nowe nieśmiertelniczki i paczuszki co trzy miesiące aby tacy osobnicy dostali orgazmu w grze.

Geronimo1979

żebym się poczuł oszukany najpierw musieli by mi coś obiecać, Widzę jaka jest gra i to akceptuję. Nie podoba się mi MM, czasem denerwuje RNG, brakuje wielu map, które lubiłem itp. Ale to nie restauracja, gdzie muszę zapłacić za danie więc mam prawo wymagać by było przynajmniej poprawne. To darmowa gra, w której nikt nie musi a może dodać coś nowego. Jak ktoś chce im zapłacić to to robi. Niemniej cieszę się jak dodadzą jakiś event bo to urozmaicenie. Widzisz, jestem graczem od wielu wielu lat i kiedyś jak kupiłem grę, np. Command & Conquer to choćby nie wiem co nic się w niej nie zmieniło i mimo, iż bardzo ją lubiłem po pewnym czasie po prostu się znudziła. Tu nie muszę kupować a miło jest, że co jakiś czas się coś zmienia, pojawia nowe (czołgi, mapy tryby).

BZ-176_Enjoyer

Topienie się to przywilej zarezerwowany tylko dla najbardziej elitarnych arciarzy.
Nie rozumiem jak można mieć coś przeciwko. Zazdrościcie bezkarnego klikania?

BZ-176_Enjoyer

Artylerzyści to jedyna grupa społeczna przed którą czuję respekt w mojej zmarkowanej BZ.

Arciarz

BZ to świętość. Nie śmiałbym na nią spuszczać szamba ….