WoT Plus: teraz z darmowym okresem próbnym!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

52 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DIANTHUSS

Może napiszę sprostowania do niektórych komentarzy i samego postu.

1 Aktywacja WoT Plus z garażu

Tutaj jest ewidentny błąd ze strony WG, ponieważ z poziomu garażu można aktywować jedynie normalnie płatną wersję subskrybcji.

comment image

Z poziomu gry możemy co najwyżej przekierować się na stronę internetową poświęconą WoT Plus (klikając w „Szczegóły”)

2 Promocja tylko dla byłych subskrybentów

Ponownie błąd. Tak powinno wyglądać to zdanie:

„Każdy gracz bez aktywnej subskrypcji WoT Plus. Dotyczy to także czołgistów, którzy byli w przeszłości subskrybentami WoT Plus.”

comment image
comment image

Proszę nie szerzyć fermetu bez sprawdzania informacji.

DIANTHUSS

Nie szukaliście ostatnio redaktorów z tego co pamiętam 😀
Ale jeśli kiedyś odpalicie nabór, to kto wie kto wie… :p

GraczWot

Witam , nigdy nie miałem konta Wot Plus , po dodaniu karty mam na 30 dni za free , następnie po minucie usuwam kartę 🙂

przem.blu

Jaka karta i gdzie ona się znajduje?

Zaksiak

Zwykły przekręt nastawiony na zapominalskich.

bruh

Wystarczy od razu odpiąć kartę

Krukxx

Uuuuu w dupeczke dostaje gierka w karabinki maszynowe dzieci z botami będą grały jeszcze trochę. Do przewidzenia

user

U mnie nie działa. Zabrało mi z konta 35 zł

DIANTHUSS

Nie chcę być niemiły, ale czytanie chyba nie boli? Jeśli podaję gdzieś dane swojej karty, ZAWSZE czytam szczegółowo warunki abomamentu. Jeśli było napisane „co miesiąc 35zł” a nie np. „Pierwszy miesiąc 0zł, potem 35zł” to myślę, że wina nie jest po stronie WG 😉

user

Zgadzam się, było napisane. Ale się łudziłem ze może będzie jakaś korekta czy cos w tym stylu. Miałem i tak kupić na ten miesiąc także nie płacze z tego powodu. Zastanawia mnie jednak czemu jedni maja taką opcje a drudzy nie ?

DIANTHUSS

Sprawdziłem to (chociaż mój komentarz nie został jeszcze zweryfikowany)
W kliencie gry można co najwyżej przekierować się na stronę, na której już ta promocja powinna być. W kliencie nie ma żadnej informacji o promocji.
Dodatkowo, jest tam też literówka – powinno być

Dotyczy to także czołgistów, którzy byli w przeszłości subskrybentami WoT Plus.”

sharp888

Nie napisali najwazniejszego😤do kiedy najpozniej mozna to aktywowac

Gram_Od_Maja

Jakie darmo trzeba podpiąć kartę i WG liczy, że za te 30 dni ktoś zapomni anulować to zabierze mu kasę z konta hehe

Dratwina

Wystarczy mieć konto z jakiegoś fintechu Revolut, Wize, Verde, West union czy zen, które służy właśnie takim subskrypcjom. Nigdy nic na nie nie zostanie przelane, więc nawet jak zapomnisz anulować to nic nie stracisz.

Gram_Od_Maja

Revolut, West union – hehe kolejny szajs, który z czasem zacznie dymać właścicieli kont na potęgę. Chyba (za przeproszeniem) cię pogięło, że będę zakładał jakieś revoluty czy tam inne szajsy typu west… dla wspaniałego WG hehe pamiętajcie nic w tych czasach nie ma za darmo!

jules

Akurat Revolut jest spoko. Lepszy niż standardowe banki

Grisza

A wiesz kto jest założycielem Revolut? Nikołaj Storonsky, rosyjski przedsiębiorca, którego ojcem jest Nikołaj Mironowicz Storonski, który zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora generalnego ds. nauki w spółce akcyjnej „Gazprom Promgaz”…
Myślę że najpierw należałoby pomyśleć, zanim ktoś ze wschodu zgasi Ci światło.

Bombastix

Mi wskoczyło bez problemu a nigdy nie kupowałem wot plus

Frendzel

Okres próbny tylko dla tych co już kiedyś wypróbowali. Genialne

Astral

to chyba kiepsko idzie sprzedaż tego, jeśli dają miesiąc za darmo hahaha

Buzz Astral

Zgadam się

Umberto

Osobiście mam pełno premek, nie raz coś tam sobie kupowałem.
Ale WOT plus nie kupiłem nigdy. Nie widzę powodu dlaczego miałbym.

Gram_Od_Maja

Dokładnie, sam mam ponad 100 premek i w+ nigdy nie kupie

ratujmy co sie da

Jedyny powód dla którego warto to było kupić, to darmowa zmiana fioletowych modułów.
Zrezygnowali z tego więc teraz niech dają za darmo hahaha, janusze biznesu. Teraz nich im CCPłaczki straty zwrócą.

Maciej

Dlaczego kłamiecie? nie mam za darmo czy na stronie czy w grze.

Visimulacha

Nikt nie kłamie. Każdy kto w przeszłości korzystał z Wot Plus ma możliwość dostać go za free na 30 dni.
Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Maciej

Spokojnie, bo ci żyłka pęknie 😂

ollo

Visimulacha jest spokojny, bo rozumie proste teksty w języku polskim.

Brolyx

Siema, tak po za tym tematem bo nie napiszę na temat to polecam wam zobaczyć ostatni odcinek gracza Kajzoo na yt o umierającym wocie, ciekawe i dają do myślenia komentarze te najbardziej lajkowane.Dużo rzeczy wypisanych przez tych graczy mają sens, a ja sam wraz ze znajomymi odpuściliśmy sobie już dawno wota choć osobiście lubię poczytać newsy o gierce.Najbardziej co dobija mnie grając w wota jak grałem to te przejazdy 15:0 0:15 z którymi WG nic nie robi i pewnie nie zrobi póki kasa będzie się zgadzać.Szkoda gierki naprawdę bo gra ma ogromny potencjał który WG nie chce lub nie potrafi wykorzystać, nie wiem czym to spowodowane tym że za dużo zarabiają ? Ja już decyzję podjąłem, czas i na was drodzy koledzy, szkoda nerwów na to, pozdrawiam.

Konraddno

Ile Ci płacą za takie komentarze? XD

Frendzel

A wam ile płacą?

Konraddno

Wam czyli komu? Gram w tą grę od początku i nie widzę żeby sobie umierała a słyszę to od kilku lat od znawców, którzy łykają każdy nagłówek jak pelikany i słuchają swoich youtuberowych mentorów XD jeśli chodzi o szybkie bitwy to są takie i wg nic z tym zrobić nie może, no chyba że zmniejsza pene i najszybsze będą mausy, wtedy będzie płacz jak dawniej, że bitwy są za długie🙂

Kamil

Skoro nie widzisz, żeby umierała, to może pora odwiedzić okulistę, bo to jest tak oczywiste, że widzi to każdy inteligentny człowiek. Masowy odpływ graczy, postępujący od lat, jest niezaprzeczalnym faktem i zastępowanie ich botami już nie działa, więc WG wpuścił na europejskie serwery graczy ze wschodu, co tylko pogorszyło sytuację. Brak nowych map, a jedynie kosmetyczne zmiany już istniejących, robienie klonów istniejących czołgów i coraz częstsze wciskanie ludziom paczek tylko potwierdzają, że WoT zmierza do końca swojego żywota. A WG chce jeszcze na koniec jak najwięcej wycisnąć z graczy, zanim wyciągnie wtyczkę. Pamiętamy, że WoT ma już kilkanaście lat i to zrozumiałe, że popularność gry mocno spadła. Tym bardziej że, autorzy usilnie starają się ją zabić, psując wszystko co się da i zupełnie nie słuchając opinii graczy.

Darek

Skoro nie widzisz, żeby umierała, to może pora odwiedzić okulistę, bo to jest tak oczywiste, że widzi to każdy. Masowy odpływ graczy, postępujący od lat, jest niezaprzeczalnym faktem i zastępowanie ich botami już nie działa, więc WG wpuścił na europejskie serwery graczy ze wschodu, co tylko pogorszyło sprawę. Brak nowych map, a jedynie kosmetyczne zmiany już istniejących, robienie klonów istniejących czołgów i coraz częstsze wciskanie ludziom paczek tylko potwierdzają, że WoT zmierza do końca swojego żywota. A WG chce jeszcze na koniec jak najwięcej wycisnąć z graczy, zanim wyciągnie wtyczkę. Pamiętamy, że WoT ma już kilkanaście lat i to zrozumiałe, że popularność gry mocno spadła. Tym bardziej że, autorzy usilnie starają się ją zabić, psując wszystko co się da i zupełnie nie słuchając opinii graczy.

Papuga

Skoro nie widzisz, żeby umierała, to może pora odwiedzić okulistę, bo to jest tak oczywiste, że widzi to każdy. Masowy odpływ graczy, postępujący od lat, jest niezaprzeczalnym faktem i zastępowanie ich botami już nie działa, więc WG wpuścił na europejskie serwery graczy ze wschodu, co tylko pogorszyło sprawę. Brak nowych map, a jedynie kosmetyczne zmiany już istniejących, robienie klonów istniejących czołgów i coraz częstsze wciskanie ludziom paczek tylko potwierdzają, że WoT zmierza do końca swojego żywota. A WG chce jeszcze na koniec jak najwięcej wycisnąć z graczy, zanim wyciągnie wtyczkę. Pamiętamy, że WoT ma już kilkanaście lat i to zrozumiałe, że popularność gry mocno spadła. Tym bardziej że, autorzy usilnie starają się ją zabić, psując wszystko co się da i zupełnie nie słuchając opinii graczy.

ratujmy co sie da

o trojaczki jednojajowe

mozaret45

Bitwy 15-0 czy 0-15 nie są winą WG a graczy którzy nie potrafią używać klawiatury i myszy

Mistrz_Uderzenia

Frajer w najczystszej formie.

marek

A moze jednak to WG tworzy takie losowanie, tzn MM. Jeśli WG nie potrafi zrobić dobrych losowań, to jest wina WG.

Gram_Od_Maja

Dokładnie WG patrzy tylko na czołgi a nie na graczy – kto jakie ma WN hehe stad takie kwiatki.

Keeper_89

Taaa to wina graczy, jak MM już dawno sobie nie radzi z doborem czołgów tak, aby w bitwie obie strony miały chociaż cień szansy na zwycięstwo. Ostatnia bitwa na Lakevill:

  • wróg dostał 2xT30 i Japońskiego ciężarka, a moja drużyna 2x japońskiego niszczyciela i mnie w Chieftain proto.
  • Z 8 tierami w tej bitwie podobnie – moja drużyna czołgi bez pancerza wieży i/lub depresji działa a wroga w drugą stronę. Większość moja drużyna pojechała do miasta i zanim przejechała pół mapy to wroga drużyna zajęła kanion i była w naszym kapie, rozwalając przy okazji te kilka pojazdów które próbowały go jakoś bronić.

Bitwa 3 minuty 15-3 bo ile dałem radę tyle utrzymałem kapa, ale walcząc 3 vs 7 i do tego z gorszymi pojazdami do tej roboty to sobie można co najwyżej pomarzyć o zwycięstwie.

To MM jest od dawna głównym problemem tej gry. Za dużo pojazdów o bardzo rozbieżnych charakterystykach jest losowane na mapy, gdzie dane pojazdy mają znaczącą przewagę. Do tego uparte trwanie przy bitwa +/- 2 poziom, co jest totalną głupotą. Ciągłe walczenie 5 w 7 czy 8 w 10 zniechęca skutecznie do gry.

Do tego dochodzą jeszcze wypuszczane przez WG potworki premium, z którymi jest ciężko nawiązać walkę na równorzędnym tierze, a co dopiero będąc tier czy dwa niżej. Powadzenia jak się gra 6 i trafi na taką BZ-176 czy Skodę T56. Czysta przyjemność na coraz bardziej korytarzowych mapach.

rolaldinho

Popieram w 100% i jeszcze nikt mi nie zapłacił.

BZ-176 Enjoyer

oho WarThunder zaczyna współprace z ruskimi trollami, aby dyskredytować naszą wspaniałą giereczkę.
Nie z nami takie numery, oszuście.

ollo

Ja już decyzję podjąłem, czas i na was drodzy koledzy, szkoda nerwów na to”

NO TO Z BOGIEM, SYNU.

Biały Pan

Spoko film, zresztą jak każdy materiał tego twórcy. Niestety raczej nikt albo decydowana większość osób czytająca rykoszeta nie umie w angielski także bezcelowe jest promowanie twórców zagranicznych

Robertunio

Obejrzalem. Trzeba powiedziec ze WG ma genialny dzial sprzedazy i marketingu bo pomimo drastycznego spadku ilosci graczy zarabiaja tyle samo. Mistrzowie dojenia. 🧠🤑

Eryk

Liczby nie kłamią: gra umiera, choć rosną przychody.
Ot, paradoks.
WG stara się po prostu jak najwięcej wycisnąć z malejącej bazy graczy. Na krótką metę się sprawdzi, ale jest przecież pewien krytyczny poziom, poniżej którego gra przestanie być atrakcyjna. Jeśli na bitwę przyjdzie czekać 15 minut albo będzie zapełniona botami, odpłyną nawet najtwardsi gracze.

Eryk

Liczby nie kłamią: gra umiera, choć rosną przychody.
Ot, paradoks.
WG stara się po prostu jak najwięcej wycisnąć z malejącej bazy graczy. Na krótką metę się sprawdzi, ale jest przecież pewien krytyczny poziom, poniżej którego gra przestanie być atrakcyjna. Jeśli na bitwę przyjdzie czekać 15 minut albo będzie zapełniona botami, odpłyną nawet najtwardsi gracze.

Trolololo

To nieźle jednak nie za darmo