Zawartość aktualizacji 1.24.1

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

28 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
SpecTank

Dziadostwo – kolejna aktualizacja która zniechęca do grania i robi wszystko by jak najwięcej osób przestało grać. Zdobywanie zasobów do rezerw jest 10 krotnie mniejsze jak poprzednio. Teraz sa zasochy dzienne 100/200( w plutowanie)/250 ( w plutonie) x 14 dni daje max 500 x 1 4 dni 7000. Wcześniej było:1000+2000+4000+6000 = 13 tys. Co realnie się przekłada co najmniej 10 rezew mniej rezerw w klanie. O ile znajdą się chętni by grać w trybie Twiedzy – potyczki lun natarcia. Przezież jak ktos rozwija scieżkę na 7 lub 9 Tierze nie będzie grał w Twiedze.

Animal

Czy ja jestem slpey, ale nie widze zadnego czolgu premium w nowej linii polskich niszczycieli ? Zawsze chyba byly premki jak wchodzila nowa linia?

Homo

Nie zawsze 🤗

funaukcji

Szkolić załogę za 20k czy nie szkolić, odwieczne pytanie Januszu biznesu😂 a jak tam przypływ kostek wg nowego zaje… okresu służby?

kaziu

bądź więc jak rasowy Janusz …

Rafii

Witam . Dlaczego na rykoszecie nie ma informacji od której do której serwery są nieczynne? Na konkurencji jest podane. Konkurencja nosi nazwę na D.

Groot

Tradycyjnie już, kolejna aktualizacja i kolejne poślizgi, te tępaki prograniści z WOTa nigdy tego nie ogarną. Po co oni podają datę i godzinę od której dane wydarzenie będzie dostępne, skoro ich serwery są nadal martwe? Kacap to wyjątkowo odporne stworzenie na wiedzę

Warkot

Jutro powitamy uczciwych i honorowych rosyjskojęzycznych graczy z EU3 i EU4.

gram_od_maja

Nic tylko nagrywać bitwy i raportować hehe

witoldk65

Cześć chciałbym się poskarżyć że na kanale YT WOT przedstawiają aktualizację a w niej polską linię ale nie pokusili się o dodanie polskiego lektora, po co usunęli polski kanał wot ? czy do końca tej gry zawsze polska społeczność będzie od macochy ?

Sqbany17

To jest jeszcze nic, dostępny jest tylko angielski, ukraiński i uwaga rosyjski. A ponoć WG oficjalnie odcięło się od kacapi. Tak wiem że część Ukraińców posługuje się wyłącznie orkowym, ale i tak nie przystoi.

PSR

A kto to jeszcze ogląda? Przygłupy i tak nic nie robią konkretnego, to co tu omawiać

Makrela Merkel

Zamiast kombinować, wystarczyło by nie wrzucać graczy na dwa tiery wyżej . Nie było by wyników 4/15

Geronimo1979

Połowa bitew jakie miałem w ostatnim tygodniu z wynikiem 5-15 lub 15-5 była tylko na VIII tierze. Więc to nie reguła. Jak grając na samych 8-kach jeden team ma same wyścigówki a drugi powolne worki expa to wynik 15-5 i tak jest sukcesem. Problem leży głębiej i nawet najlepsze zmiany w MM nic nie dadzą. W bitwie gdzie obie drużyny są prawie lustrzanym odbiciem (różniły się 2 czołgi ale i tak były zbliżone) wystarczy, że za agresywnie grającym graczem ruszy 3-4 czołgi i przełamią linię. A drugi – czytaj nasz ;-( team boi się wychylić żeby dobić dwa ogryzki to żadne czary WG nie pomogą.

mjm

wina leży w dużej mierze po części graczy że bitwy tak wyglądają. Wygrywa ta drużyna które pierwsza przepchnie flanke, cała filozofia. Mozesz mieć np po 1 burasce na drużyne ale co z tego jak jedna stwierdzi że przypilnuje bazy a druga z enemy team w pierwsze tempo pojedzie na środek i wyświeci pół drużyny przeciwnej.

Warkot

Źródłem zła w wocie są głupie mapy – za małe, za gęste, ze źle umieszczonymi bazami-punktami startowymi. W WT jest to lepiej zrobione bo cele są w środku map i aby grać trzeba ruszyć dupę ze strefy neutralnej. Podobnie jak w WT są zrobione mapy na Frontline tylko że trzy razy większe. Też mamy strefy neutralne i walka toczy się o kolejne bazy i cele.

mjm

czyli co? szkolić ile sie da załogantów za 20k kredek żeby potem wymienić ich na ksiażki 20k exp czy nie?

Mistrz_Uderzenia

Wprowadzenie EU3 i EU4 pomogło przejąć graczy przeniesionych z obszaru WNP do EU, co poprawiło spójność i jakość rozgrywki.”

Od kiedy nabrali do gry makiety graczy ze wschodu, tak serwery EU1 i EU2 przypominają gotujące się szambo. Jakość rozgrywki runęła na pysk!

Dodatkowo wiele zmian w grze i niedogodności RNG sprawia wrażenie przemyślanych na korzyść zaproszonych na serwery.To jest zerowa jakość.

Europa ma wystarczająco dużo różnorodności, aby można było lać toksyny i robić dobre gry. Nie potrzeba nam obcych o zerowych walorach jako gracze. Pojedyncze przypadki mnie nie interesują. Nie sa one w stanie rozcieńczyć i wybielić tej brązowej mazi.

Lubię_boty

Prawda.Zresztą widac to po ilości banów.kiedys max 1000-1500 a teraz jak do nas doszli goscie ze wschodu 12k+

Promocja

Zgadzam się z przedmówcą. Wypowiedź do rzeczy, bez koloryzowania. Uwypukla fakty – dodam, że autentyczne. Nasza ulubiona gra jest skalana przez nonsens ludzi, którzy tym programem zarządzają.

Magda

Chyba coś pokręciłeś. Przecież dopiero teraz łączą te serwery i gracze się wymieszają. Na EU1 i EU2 grała Europa a na EU3 i EU4 gało WNP. Wyjątkiem było zaproszenie do plutonu i rozgrywki klanowe.

Mistrz_Uderzenia

Magda wierzy tylko w to, co napiszą na wotowskich portalach. Niczego innego w grze nie widzi, nie zauważa. Nie jest zdolna do oceny i analizy sytuacji.

Dla niej dopiero teraz zacznie się napływ graczy ze wschodu.

Karlospl81

Ciekaw jestem co tym razem zepsują 🥴🥴

RUman

Jak co zwierzęta z EU3/4 wpuszczają całą gromadą

gram_od_maja

Natomiast możesz być spokojny o sklep premium – będzie działał bez zarzutów! 😊