Przepustka WŻN: Zestawy z ekskluzywną treścią!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin

Te style to żenada

Wróżbita Czesław

Najlepsza przepustka jaka była w tej grze, mam nadzieję na więcej takich, skin do BZ-75 jest TOP

Razor_6

Żółwiowa przepustka nie trafia w moje przekonania. Naprawdę słabo to wygląda. Nie potrafię zrozumieć dlaczego WG takimi absurdami usiłuje bardziej spieszyć grę🤣🤣🤣

Wróżbita Czesław

No jak dla mnie jak na teraz to jest najlepsza przepustka jaka była kiedykolwiek, więc nie zgodzę się z tym że “słabo to wygląda”, i dodam też, że WG takimi skinami na pewno urozmaici tą grę, bo nawet na pierwszym poziomie te skiny wyglądają przepięknie

Mistrz_Uderzenia

Ostrożnie z zza wczesnym kupowaniem pełnej przepustki i dodatków. Raz z potrzeby kupiłem w połowie przepustki dodatkowe rzeczy i nagle ledwie odcinałem postęp.
Kasa raz zapłacona nie przekłada się na współpracę z systemem gry. Klasyczna żenada ze strony WG. Ich biznesowe podejście do klienta – prostackie knury. Kochają Was dopóki nie zapłacicie. Później mają Was za g.wna.

Zzzz

A gdzie Splinter?

Raxo88

Ta brakuje tego kumpla casej jones chyba pominąłeś

piterek

Ja ten sezon odpuszczam kompletnie. Nie mój cyrk, nie moje żółwie. Ale jak kogoś interesuje i kupuje ulepszoną przepustkę, to polecam rozpatrzeć następujące rzeczy: po pierwsze, nie kupujemy pierwszego, ani dziesiątego dnia. Najlepiej brać dopiero gdy mamy pewność że dojdziemy do końca 3 rozdziału i wiemy, że w najbliższym czasie pogramy sporo, bo inaczej nagrody przepadną, a raz otrzymanej premki zastopować się nie da. Po drugie, polecam albo ulepszać za złoto, albo kupować w zestawie ze złotem 30×250. Ten bonusowy gold wychodzi bardzo tanio, a wystarczy potem przez miesiąc grać 1 bitewkę dziennie.

Wujek Mietek

Według mnie warto zrobić przepustkę ze względu na żetony i różowe moduły, a nigdzie nie ma przymusu zakładania tych styli na czołgi nie podobają się to nie zakładaj proste i szkolenia tych załogantów też robić nie musisz

ramol_1

Ale ten zestaw z bonusowym goldem to trzeba aktywować teraz, bo jest aktywny do końca przepustki, czy te 30 dni z bonusowym goldem będzie działać od aktywacji?

Prometeusz

Odlicz 30 dni przed końcem przepustki i kup. Od momentu zakupu zegar odlicza czas.

piterek

Obaj nie macie racji, gold z zestawem można kupić ostatniego dnia przepustki, sam tak dwa razy robiłem. I wtedy od tego dnia liczy się 30 dni. A grać i tak na razie w ogóle nie mam czasu (choć gdyby był jakiś historyczny BP to jakoś bym go znalazł).

BZ-176_Enjoyer

“WŻN” – cóż za brak szacunku do żółwiej klasyki…
TMNT – “Teenage Mutant Ninja Turtles”