Przygotuj się na rok 2024 ze zniżkami i misjami specjalnymi

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emer

Pożegnajmy 2023 a powitajmy 2023 🙃

Prometeusz

Niedawny czas temu 100mln kredek zamieniłem w klamoty do magazynu. Może teraz kilka racji żywnościowych dokupię,ale generalnie bez dużych wydatków. Nawet 1/3 z tego co wydałem jeszcze nie odrobiłem. Niech się opanują! A później przez kilka miesięcy nic nie bedzie.

Warmianin

Warmianin jest twardy chlop, sie nie popuści sie nikomu

Wild_Butter

no i fajnie, Dzięki

BZ-176_Enjoyer

A aktualizacja sklepu za obligacje to gdzie? Skoda, Progetto i Buraska za golda też? No i nic za darmo? Halo WG?! Za rok na pewno nie kupiem paczków.

Zoni

Weź się chłopie już uspokój, pod każdym tematem twój post z twoim kacapoleniem.Widać ewidentnie, że ci się nudzi w domu i masz brak zajęć, ale nie zaśmiecaj bloga przynajmniej, bo jest dużo osób którzy nie chcą czytać tych twoich wypocin.Co do czołgów za obligacje po co ci one skoro wszędzie piszesz, że masz wszystkie.WG ocknęło się, że za dużo ludzi kupuje czołgi za obligacje zamiast za kasę.Średnia jakość tanków ale można nimi grać i zarabiać, po co kupować i wydawać kasę?Trzeba się pogodzić, że wg porzuciło pomysł aktualizowania sklepu za obligacje i tyle.Co do ciebie naprawdę ogarnij się i uspokój wiem, że jestes uzależniony do gry i od blogu nie śmieję się z tego ale nie kacapol pod każdym postem jak możesz.

BZ-176_Enjoyer

A teraz policz do trzech, weź głęboki oddech, potem znowu do trzech i spokojnie zrób wydech. Powtarzaj to tak przez chwilę, a potem spójrz na swój post, stań obok siebie i pomyśl chwilę.

PSR

Gdyby nie Ci spamerzy, to rykoszet by zdechł, sram na wota, jestem tu dla komentarzy

Mleczny człowiek

Dzień dobry państwu kochani moi

xerxes

Witam potężnego Warmianina

Miki_Gaming_TV

Witam Cię serdecznie i cieplutko pozdrawiam!