Kto to powiedział!? – Narodowe czytanie komentarzy ze śmietnika

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko pytam bo moge

Bezsens, marnowanie czasu i miejsca na blogu na jakieś głupoty takie moje zdanie.
Redi czy nie lepiej jakieś przecieki wstawiać z przyszłych wydarzeń, aukcji ? Tematy np co w armored warfare się zmieniło co dodali ? Napiszesz pewnie, że nie macie czasu, więc po co takiego głupoty kto co napisał ? Jest sens się podniecać przy tym tak tylko pytam bez ataku na was adminów.Mnie interesuje co WG planuje i inne gry jak już wspomniałem AW, jest szansa, że będą newsy z AW i war tundera ?

Redi

Z AW raczej nie. Nie mamy póki co w naszych szeregach osoby interesującej się tą produkcją. Z mojej strony jak i Matiego czy Toxica masz newsy z wota, Gtgt robi Blitza. Lanceratti robi z War Thundera ale nie mamy jakiegoś kontaktu więc nie jest zależne ode mnie z jaką częstotliwością.

A co do tego wpisu to wiesz… Czemu nie? My się często śmiejemy między sobą z tego co nie wychodzi ze spamu. Jak masz ochotę to wpadnij na streamek a może Ci się spodoba. Czy jest to zapychacz? W pewien sposób tak, ale nie zmuszamy nikogo do odwiedzin.

A co do przecieków to wiadomo, że ma być aukcja o czym informowałem w jednym z poprzednich wpisów. Widziałem info od wotclue dla pączków, że mają być nowe czołgi (szok) i stare ze specjalnym statusem wśród społeczności. Ale nie ma pewności, że pojawi się BZ czy EBR więc jak mogę sobie tak o wspomnieć w komentarzu ale nie widzę sensu robić osobnego artykułu na to, bo to dalej nie jest nic konkretnego.

A brak czasu powoduje, że wpisy są z opóźnieniem ale myślę, że nie jest to duży problem 👉👈

Zurugula

Słuchaj, jak masz jakieś przecieki to dawaj znać, bardzo chętnie je wrzucimy. My dzielimy się informacjami kiedy tylko je dostaniemy i/lub skończy się na nie embargo. 😉
Armored Warfare jest praktycznie martwe.
Już tłumaczę, skąd nasze „podniecanie się” i „głupoty”, kto co napisał: Wielu różnych komentujących zaczynało wierzyć w gównoburzę, że Rykoszet cenzuruje tylko krytyczne wobec WG posty i chcemy w formie zabawy i żartu na żywo pokazać, jaka jest rzeczywistość. Po prostu – troszkę się pobawić kosztem trolli hejterów, dając Wam content i możliwość na chwilę luzu na streamku. Dla nas to – mam nadzieję – szansa na oczyszczenie atmosfery i zabawny wieczór.

AW raczej odpada, bo w grę nie gra w Polsce już prawie nikt. WT jest tematem do przemyślenia, jednak poza sporadycznie pomagającym nam Lancettim zdecydowanie potrzebowalibyśmy jednego-dwóch dodatkowych redaktorów, tak jak ostatnio pojawił się Gtgt, który pisze dla nas o Blitzie.

Pozdrawiam serdecznie.

danio

hahaahha świetny oferta. mało co mnie tak szczerze śmieszy i sprawia rzeczywistą radość jak komentarze tuatj (to nie jest żart, jestem psychologiem)

O_o

Fajna oferta pojawiła się w sklepie za golda – e75 ts, su 130pm i kpz07rh 🙂 według mnie jak dotąd najlepsza spośród tych co były. wrzućcie info na główną 🙂

Grzegorz

Moje też były nagminnie usuwane. Dotyczyły głównie zmian jakie nam WG zaproponowało przy okazji patcha z wot+ 🙂

misio

też tak myślałem, ale to kwestia bugów ma stronie, część moich komentów pojawiała się po kliknięciu filtra oldest

Object_Moon

Ja też chcę

Querty

Dobre