Aktualizacja 1.23.1

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

19 komentarzy
bolat

Mam nadzieje że będzie na aukcji Waffentrager złoty !!

jas

daj mi tą tapete w 4k

bzetkowiec

BZeta robi sie powlo słaba, chę cos jeszcze mocniejszego!

Robertunio

Wyjatkowa Nagroda za event na Mapie Globalnej bedzie BZ-176 ??? 😱

TakiTam

Podejrzewam, że będzie „perełką” na aukcji. WG potrzebuje sposobu na zredukowanie nagromadzonego złota… Trzeba przyznać, że unikaty czy klony nie przyciągają tak bardzo jak rozreklamowane i przegięte pojazdy. Już widzę te astronomiczne oferty po 30-50k golda…

Until_fire_is_in_us

Powietam to są dla cb astronomiczne ceny. To pikuś rok temu na aukcji był Type 59 golda i wylicytowałem go za 70k golda . A 630500 golda miałem z 908 paczek . Wienc 40k + za op pojazd to kropla w może. Zawsze wg może dać min oferta 25k

TakiTam

Rozumiem, że potrzebujesz się dowartościować, związku z czym gratuluje dobrze płatnej pracy lub umiejętności oszczędzania. Przyznaje ci jednak rację w kwestii górnych kwot jak i minimalnej kwoty startowej, która w tej konkretnej sytuacji raczej znaczenia mieć nie będzie. Muszę też się przyznać, że źle to wszystko ująłem. Pisząc przedziały „30-50k golda” miałem na myśli kwotę minimalną, która pozwoli na zdobycie pojazdu.

Potenrzna pala

LF powraca to dobrze, bo strasznie wieje nudą w wocie i gunwem tak przynajmniej ja uważam osobiście.

Dr Adam

Przestań grać to przestanie cuchnąć

True

„gunwem” tak? Ciekawe co taki człowiek ma w głowie co tak pisze i nie poprawia…?

O_o

True ty nowy w internetach ? czy pan po 50siątce ? Kiedyś zrozumiesz dlaczego się pisze z błędem lub młodszy syn ci wyjaśni.
Co do ciebie Adasiu, zabolało, że ktoś ma swoje zdanie i pisze co czuje, że w gierce wieje nudą ? Cóż więc w ten sam sposób – przestań tu wchodzić to nie będzie cię bolała czyjaś opinia.

Dr Adam

Ma swoje osobiste zdanie

Kurkamarian

Z jednej strony szkoda ze dalej brak czołgów za obligacje, z drugiej zawsze lubiłem aukcje które czasami maja fajne oferty wiec chb git

Halo?

A gdzie rebalans?

Bambus_w_czołgu

będzie ciekawie

Wild_Butter

cudownie ! nie mogę się doczekać <3

Milf Momy

Kacperku, wstawaj! Znów popuściłeś!

GOGO

Zaistniałeś. Idź spać.