Misje, zniżki i bonusy na Dziękczynienie i Czarny Piątek

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ART

Czy zniżki sumują się ze zniżkami z wierzchołka drzewa? Czy liczona jest tylko wyższa wartość?

Draw

Liczona jest tylko najwyższa wartość.

Heheheszek

Tak,w dalszym ciągu będę bóldupić.
Multum krajów miało chociaż coś na swój dzień niepodległości,teraz jeszcze jakiś dzień dziękczynienia a wg dalej ignoruje polską społeczność 🙂
Białoruskie **** plują na Polaków,ale wiem,że niektórzy i tak będą uważać,iż to pada deszcz.

dokładnie

i ci niektórzy zaraz paczuszki będą kupować 🙂

piterek

Chyba jedynym, co mogłoby jeszcze ruszyć tyłki w WG, jest konkurencja. Gdyby np. taki WT oferował coś specjalnego dla Polaków, może parę osób zainteresowałoby sie tym mocno (moim zdaniem) niedocenianym tytułem. Niestety, tam prędzej znajdziemy świętowanie przepędzenia Polaków z Kremla albo urodziny Stalina. AW miało wielki potencjał, ale dziś to kompletnie niszowa gra. I to tyle jeśli idzie o MMO o czołgach. Trochę słabo – zwłaszcza jak spojrzeć 10 lat wstecz, gdy w czołgi grał niemal każdy, od ucznia podstawówki po jego dziadka. Przeważnie tak udana gra była początkiem całego gatunku. Tymczasem po 10 latach mamy nadal ten 1 podstarzały tytuł, w który ludzie grają w dużej mierze z braku konkurencji, a po trochu z sentymentu. I to jest dopiero dziwaczny fenomen.

Zdzisiu

plują na polaków, bo polacy plują na nich proste.

plujec

jedynie co robią Polacy to plucie na wszystkich w tym na siebie samych ….

Kaczka pisaczka

Bardzo dobrze ze nic nie było bo Polacy to najgłupszy naród w tej grze. Mają po 50k bitew i nie potrafią jeździć czołgiem. Zresztą przypominam tylko że data 11 listopada to data zakończenia 1 wojny światowej bardzo ważnego historycznie wydarzenia.

Heheheszek

A ja myślę,że nie ma sensu,żeby dodatkowo gnębić swoich rodaków.
Owszem,dużo polskich dzieci gra w wot,ale to samo mogę powiedzieć o Czechach,Słowakach,nie wspominając o wschodnich sąsiadach (po migracji serwerów). I tu będzie debilna dzieciarnia,która się uleje,jak i także będzie spoko ziomek w mausie,który zasłoni Cię przed strzałem lodówki (sytuacja z wczoraj). Więc nie zgadzam się,że to tylko i głównie Polacy chujowo grają mając na koncie 50k walk,bo tak samo można powiedzieć o innych nacjach.
A to,że I WŚ skończyła się także 11 listopada nic nie zmienia- bo wg właśnie udowodniło,że może ogarnąć 2 święta na raz. Czyli da się,wystarczy chcieć.

jules

te 50k jest wybocone jeszcze za czasów cyber tanka 😛

plujec

dobrze że się przyznałeś że jesteś głupolem bo bym się nie domyślił ….

Pan X

Mów za siebie dla mnie dużo gorsi są ruskie jak zresztą w każdej innej grze

jules

11 listopada 1918 roku Rada Regencyjna “wobec grożącego niebezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego, dla ujednolicenia wszelkich zarządzeń wojskowych i utrzymania porządku w kraju” przekazała władzę wojskową i naczelne dowództwo wojsk polskich, jej podległych, brygadierowi Józefowi Piłsudskiemu.

Także ten, musisz doczytać bo coś Ci umknęło.

Anka

Smród onuc was zdradził towarzyszu.

Down_w_BZ-176

G**** prawda. Białorusini są bardzo pozytywnie do Polaków nastawieni i My również do nich. Kulturowo i dogadaniem się naszymi językami jest nam o wiele bliżej niż do ukraińców(w sumie to nie czuję jakiejś więzi z ukrami). Żyliśmy w jednym państwie przez setek lat, nigdy nie zrobiliśmy sobie krzywdy, a to że Łukaszenko i nasi tępi politycy do gardeł sobie naskakują to już inna sprawa.

Heheheszek

Eh.
Nie chodziło mi o Białorusinów jako całość,naród.
Tylko o tą konkretną firmę.
Ja mam świadomość,że w temacie bratniego narodu bliżej nam do Białorusinów niż Ukrów. I szczerze mam nadzieję,że kiedyś w końcu wyzwolą się spod rosyjskich wpływów.
Co nie zmienia faktu,że wg jest,jakie jest 🙂

Rozkoszniaczek

Rany boskie! Skandal! Wiesz jak temu zaradzić? Przestań grać w WoT, a ból **** ustąpi.

Heheheszek

Yyy…ale nie chodzi o mój ból ****,tylko o sposób,w jaki wg traktuje polską społeczność.
To,że przestanę grać niczego nie zmieni.
To,że w ramach osobistego protestu w tym roku nie kupię paczek świątecznych pewnie też nie.
Ale mamy forum związane z grą i mogłem wygłosić swoje zdanie- i like’i pod moim postem zdają się świadczyć o tym,że nie jestem w takim przekonaniu odosobniony.