Publikacja mikrołatki 14 września

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Witam

Tak naprawili błędy, że się grać nie da bo czołgi dołączyć do bitwy nie mogą. Masakra

paul546

Potwierdzam, nie da się dołączyć wyskakuje błąd vehicle_creation_failure

Zaksiak

Hej, WG, może jakaś mikrołatka na 17.09. ? W rocznicę agresji Rosji na Polskę. Tak żeby bambiki w całej Europie o tym nie zapominały? Albo , co gorsze, dowiedziały się!

Kolanko

Zdajesz sobie sprawę, że rykoszet to nie WG? I nie Rosji tylko wtedy Związku Radzieckiego 😛 bambiki nie wiedzą

piterek

WG dawniej mocno promowało tematy historyczne z naciskiem na „radziecką wersję historii”, wtedy na forum grzaliśmy takie tematy. Sypały się warny i bany, alez czasem udało się przynajmniej przyblokować te prosowieckie artykuły przynajmniej na EU. Teraz odkąd WG przeniosło cały biznes na Zachód, przestali w ogóle mówić o historii. Obrazili się i tyle. Z rzadka tylko coś tam wrzucą w klimatach „nowoczesnych”, czytaj o wojnie z „beznarodowym nazizmem”. Jak mieliby niby napisać o 17 września, skoro nie pamiętają o podstawowych rocznicach II WŚ?

O_o

Dla kacapów 17 września 1939 nic się nie stało. Według ich wizji II wojna zaczęła się w czerwcu 1941, jak wujek Aldi wysłał do nich w odwiedziny swoje czołgi. Teraz dokładnie to samo dzieje się na Ukrainie. Ruskie, to chyba jeden z tych narodów, które mają swoją własną historię, gdzie wydarzenia potoczyły się z deczka inaczej niż w rzeczywistości…

Stary Tankista

Guzik mnie obchodzi 17 września, a co dopiero kogoś w Europie. Takie stare skisłe tematy, wy lepiej pomyślcie o przyszłości, bo 20 letni Rosjanin nie może odpowiadać za Katyń i 17 września.

I napisz jeszcze, że gracze na EU mają dostawać też naklejki z okazji ukraińskiej zbrodni na Wołyniu, niemieckiej agresji 1 września, powstania warszawskiego i listopadowego 😀

GOGI

Osobiście powinieneś dostać naklejkę z okazji lobotomii 🙂

O_o

Nie może odpowiadać, ale wypadałoby, żeby wiedział, czego w całkiem nieodległej przeszłości dopuścili się jego przodkowie. Tak samo, jak powinien wiedzieć co jego kraj wyczynia obecnie.