Aktualizacja 1.22: drugi test publiczny już tu jest!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OOrthos

Poprawa DPM o 50 zmieniła by więcej niż ten BUFF HE

Kotton

VK 45.02 (P) AUSF. A dalej nie dostał poprawionej penetracji podstawowej 200 mm penetracji na czołg ciężki to za mało dali by chociaż te 212 -215 albo działo z Tygrysa II co ma 225 przebicia i 360 uszkodzeń.

Bamboleo

Niech naprawią lepiej MM, bo żeby 9 na 10 bitew z rzędu przegrywać 0-3:15 to już nie jest nawet zabawne.

E lo

ja tak mam od kilku lat idzie sie przyzwyczaić przez 3 dni taki gwałt a potem jeden dzień normalny mm gdzie mogę odrobić straty w statystykach i tak w kółko.

Samba

Kolego drogi, póki kasa od graczy się zgadza, póki gracze wydają kasę na wota, PÓKI kupują dosłownie wszystko co wg daje to sklepu premium to nie licz, że wg naprawi MM.Kasa się zgadza ? to po co coś zmieniać.To jest ich myślenie.Nie ma sensu denerwować się nad mm to nic nie da, a oni mają polewke z nas.Nawet jeden streamer kiedyś pro gracz wota powiedział, że bitwy losowe to dno.Osobiście nie gram bitew losowych tylko twierdze z kolegami i od razu lepiej się czuje, choć od dłuższego czasu pogrywam w inny tytuł niż wot i tobie też polecam, im więcej graczy wyłoży na nich lache tym lepiej może da to im coś do myślenia i zabiorą się za to co powinni jak wspominany przez ciebie mm choć tyle lat w to gram, że już straciłem nadzieje, pozdrawiam.

Sly

Zgadzam się. Niestety ich interesuje tylko kasa a będą pieprzyć że ich opinia gracza obchodzi. 5-10 lat temu to jeszcze coś się starali ulepszać i poprawiać a teraz tylko po 4 premki w miesiącu wypuścić i kasa leci.

impo997

no, po takiej zmianie to warto robić tego concepta

Billy

ten buff zmienia teraz wszystko 🙂