Prosto z Supertestu: 🇯🇵 Type 63 cz. II

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ccc

Type 63 właśnie dostał nerfa do dpmu i czasu chłodzenia. DPM z 2050 na 1701

Last edited 10 miesięcy temu by Ccc
rere

Wyglądam podobny do carro xD

Robertunio

Nadal jest bardzo chooyovy jak na premke 🤣

heerre

Tylko nadal nie ładuje.

Yubers

Jedno trzeba przyznać – wygląda naprawdę epicko!

maciej

Mam pytanie, co to jest wyżej na lufie? wygląda mi to na jakąs dekoracje.

Dudu

W sumie nie miałbym nic przeciwko xD

zw12

To jest system chłodzenia co ma być nową mechaniką w tych czołgać, działa to tak że po wystrzale i po przeładowaniu można odczekać jakiś czas i celność z 0.36 zmienia się na 0.27 ( jak to tak przynajmniej zrozumiałem

Piro

jak użyjesz chłodzenia 😀

E lo

nie za bardzo wiem czym ten czołg chce być, ni to HT ni to Med

Keeper_89

Wreszcie widać celność działa w ogniu bez czekania i powiem, że nie ma tragedii 0,36 to całkiem znośna wartość i przy walce z bliska nie powinna sprawiać problemów, a przy dalszym ostrzale poprawili do 0,27 więc teoretycznie jest bardzo fajnie. Ciekawe jak będą wyglądać soft staty działa i czy pociski w praktyce będą lecieć tam gdzie się celuje, a nie tak jak w Grille.

Pytanie jeszcze jak będzie wyglądał realny pancerz wieży + kto będzie ładowniczym: celowniczy czy radiooperator, a może dowódca.

Jeżeli to jest premka, to niestety zgodnie z duchem WG ostatnich lat pojazd 8 poziomu w drzewku będzie od tego czołgu słabszy, a 9 będzie pewnie porównywalna, ewentualnie z lepszym DPMem/pancerzem, więc dopiero 10 poziom da jakiś obraz tego czym jest ta linia. Kolejny BZ lub Rino czy może coś porównywalnego z Super Conquerorem.

KorpoSzczur

To jest TfuGje i celność działa w grze średnio się przekłada do tego jak powinno się zachowywać. Prawda jest taka, że ty strzelasz a TfuGje pociski nosi.

Kindergarden

Te zmiany są genialne. Po wysłuchaniu wszystkich opinii WG postanowiło podnieść zasięg sygnału tego czołgu. Dobrze że słuchają graczy (testerów). Teraz czołg jest wreszcie zbalansowany.