Pobierz Project CW

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtas (nie grywam,2087WN8/~86k bitewek)

ALE BLAMAŻ PSEUDO-REDAKTORSKI i gdzie ten launcher pisane tylko po to by przyciągnąć kolejne dojne krowy do projektu wg ciekawe , czy wg zapłaciło za artykuł czy może było lobbowane w inny sposób…? Śmiech.

Wojtas (nie grywam,2087WN8/~86k bitewek)

Ja podejżewam że redi to nie redi pisze bo pewnie betonowe buciki ma na sobie (by WG)

OOrthos

Po 1.Nie można pobrać aktualizacji
Po 2. Testy były 22*25 Czerwca czyli miesiąc temu
Ktoś zaspał
Po 3. Mimo wszystko warto dodać to do WGC bo za jakiś czas może pojawić się kolejna mozliwosć przetestowania

Last edited 11 miesięcy temu by TurtleMK1_Enjoyer
FIagmah

Czy tylko ja nie mogę pobrać gry?

Bick
  1. Wypakuj pobrany folder najlepiej tam gdzie chcesz zainstalować tę grę.
  2. Odpal Wargaming Game Center czy jak to się zwie.
  3. Znajdź zakładkę Wszystkie Gry.
  4. Znajdź przycisk Importuj zainstalowane gry.
  5. Wybierz ten folder, który wcześniej wypakowałeś.
  6. Zaimportuj.
  7. Dalej postępować z instrukcją czy co tam było i voila.
Cham

Będzie to sukces na miarę Overwatcha 2.0. Zamiast usprawniać grę i dodawać DLC czy inną zawartość WG się marzy skok na kasę i powtórka z przychodów jakie zapewnił WoT. Chciwość jednak robi swoje. Połamią ząbeczki tak samo jak Blizzard. I dokładnie tak samo Gracze zareagują. Wybiorą inną rozrywkę odbijając się od chciwego i leniwego korpo. Czy te firmy zawsze muszą zatrudniać takich samych palantów jako decydentów? Gracz skreśla taką grę i szuka sobie nowego poletka…. a korpo zostaje z pustymi kieszeniami i gołą dupą na koniec dnia 🙂

XCY7

„szuka sobie nowego poletka”
Wymień mi gry podobne do Wota, które są dostępne na rynku i mają więcej niż 100 graczy.
Dla Ov2 masz tonę różnych gier o zbliżonym gameplayu, więc jak komuś się nie podoba, może zmienić na inną gierkę i taki Ov umiera.

A Wot? Poza War thunderem, które jest tak samo beznadziejne jeżeli chodzi o monetyzację (nie wspominając o kompletnie innym typie gry). Nie ma multiplayer gier czołgowych na rynku, które mogą konkurować z Wotem czy WT.

Taka „alternatywa” (jeżeli wgl można to tak nazwać) jak Armored Warfare. który był głównie skupiony na nowoczesnych pojazdach, nie dość, że ma ograniczone wsparcie i niską ilość graczy, teraz straci jeszcze bardziej bo WG stać na reklamowanie i wspieranie swojej nowej produkcji.

Raczej CW nie będzie popularniejsze od Wota (fanów drugo-wojennych czołgów jest raczej więcej niż nowoczesnych pojazdów), to ciężko przewidzieć jaka będzie faktyczna popularność nowej gry. Co jak co WG stworzyło już „sukces” jakim był Wot, a CW to praktycznie to samo tylko z nowoczesnymi pojazdami.

Cham

Dodam moim zdaniem – ja widząc syf jaki wzbierał w WoT, po latch gry sobie odpuściłem dalsze brodzenie w szlamie. Znalazłem inną grę na dłuższy okres czasu plus jakieś krótsze do ogrania. Oczywiście zaglądam i może zagram 1 bitwę na tydzień ale to bardziej z nostalgi i spadam. Mam sporo zasobów i pewnie wrócę po emocje z licytacji czy karawany. Po wydaniu zasobów do 0 gra sobie będzie czekała na lepsze czasy lub na takie wypady jak 1 bitwa na tydzień czy miesiąc. Podobnie robię z WoWs – zaglądam raz na miesiąc odbierając fanty z Prime Gaming.

O_o

Myślę, że już żadna gra od wg nie odniesie sukcesu wota. Raz – gracze drugi raz im nie zaufają. Dwa – spora część osób za dużo kasy „zainwestowała” w czołgi, żeby ot tak przenieść się do nowej gry i tam znów kaskę pompować. Alternatywą będą inne tytuły o innej tematyce. „Ultrasów” czołgowych, którzy grają w wota tylko dlatego, że to gra o czołgach jest promil. Reszta znajdzie sobie szybko jakiś zamiennik i to wcale nie musi być szeroko pojęty multiplayer. Ewentualnie gracze zwyczajnie pozostaną przy wocie.

piterek

Może się mylę, ale wszystko od WG było dotychczas naznaczone nadmiernym wpływem RNG, agresywną monetyzacją kosztem balansu, olewaniem głosu społeczności, a co gorsza totalną nieznajomością realiów własnej gry przez twórców. Jeśli ta gra nie odniesie oszałamiającego sukcesu jak WoT 10-12 lat temu (a trudno w to uwierzyć), to prędko podzieli los WoWp, jeżeli nie WoT Generals.

Janu

Dokładnie tak jak mówisz, a czy da się ktoś znowu na to nabrać i zacznie grać w kolejną gierkę od WG ? Wot był 1 i ostatnią gierkę którą grałem i wydawałem kasę.Nie zamierzam wykańczać się nerwowo przy ich tytułach i wam też polecam się nad tym dobrze zastanowić czy warto się angażować w ich tytuły.

ebon

Ale June oznacza czerwiec – czyli czy te testy nie były juz czasem w czerwcu?

Bick

Ale pobrać można xD I tak nie zajmuje to dużo miejsca, bo tylko całe ~45 GB 😛