Więcej stylów 2D i 3D dostępnych w grze!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Góral

Rozłączyłem ,połaczyłem z powrotem i dropów dalej nie ma na koncie.Wsparcie gracza dalej milczy choć czas do odebrania dropów upłynął jakoś po 16nastej.Nie uważacie że wsparcie gracza to jakiś nieśmieszny żart.Jeśli masz inny problem niż na tym ich śmiesznym interfejsie to trzeba kombinować w jaki sposób przedstawić im swój problem bo nie ma go na ich pie….j liście.Jak w moim przypadku braku dropów.TO JEST CHORA FIRMA A ICH SPOSÓB DZIAŁANIA PASUJE DO BIAŁORUSI A NIE DO EUROPY.

Kolega sympatyczny

Kurcze 5 tys. złota za styl na dyche to trochę drogo. Ale style na Bat-chata i Grille może by mnie skłoniły do użycia zasobów golda

Roman

3D na 121B i FochaB chętnie zakupił bym 🙂

Benko

styl na 121b był do zdobycia w kampanii a do fochaB jest w przepustce

Nalesnicki

„Więcej styli  …”ha ha ha
dobre
Czemu wszyscy tak się boją tego „ów”.
I później powstają takie dziwolągi językowe: „styli”, „kolcy” zamiast ludzkich: „stylów”, „kolców”.

Góral

Chyba się już przyzwyczaiłem,w grze i w wiadomościach od WG pełno jest takich kwiatków.Powinni przyjąć do pracy kogoś,komu poski język niestraszny.Raz dostałem od WG maila z grafiką proga i tekst w rodzaju ten czołg będzie twój jeśli do kiedyś tam zalogujesz się do gry.Okazało się po zalogowaniu że jest,ale wypożyczony na ileś tam dni.W polskim rozumieniu jeśli coś pożyczone to zrozumiałym jest że nie jest to twoje,czyli nie jesteś właścicielem tej rzeczy.Gdybym był pieniaczem wziąłbym prawnika,prawnik językoznawce i WG przegrało by proga,ale kosztowałby mnie więcej niż 170 zyla.Tak czy inaczej jeśli przeciętny Kowalski coś powie lub napisze niezbyt dokładnie może ponieść tego konsekwencje a WG ma to gdzieś,bo mają prawników.

AdyRiaNo

„Czy ten styl zniszczy WOT’a??!!” XDDDDD

NjuGrubySzou

Akurat to już nie jest śmieszne.

AdyRiaNo

Bo chce być śmieszny a koledzy mnie biją… w sumie to nie mam kolegów

Góral

Czy ktoś wie co się dzieje z dropami.Obejrzałem wczoraj Tank fest na twichu mam token .duże zestawy i 2 tajemnicze dropy,jednak w grze się nie pojawiły.To jakaś WG ściema?

zymir

Połącz konta jeszcze raz i powinno działać

Góral

Dziękuję

Czerwony Baron

Ja tylko przypomnę że ten sklep jest dostępny od wprowadzenia ostatniego patcha, a WG nawet nie raczyło poinformować w filmie aktualizacji o jego wprowadzeniu także chyba nie wiedziałi że go dodali.

Bluesiak

Sklep ze skórkami. Dostępny w grze od jakiegoś czasu, każdy kto przeglądał na pewno na to trafił. Sklep, czy magazyn.. nieistotne, gdzieś w zakładce gry było to ukryte, można było w prosty sposób do tego dotrzeć.

Dave

prawdę pisze, zdziwiłem się jak zobaczyłem zawartość newsa bo to już od jakiegoś czasu jest w grze.Myślałem że może coś nowego tam dodali, ale to jest to co od jakiegoś czasu już jest.

Maciej

Może byście się pośpieszyli z maratonem? ile można czekać, coś czuje że będzie kod koniec lipca tak samo jak to było z strv k.

Patryk

Przecież wg dał informację, że maraton będzie w środku sezonu a on wypada w okolicy połowy lipca.

bry

A sorki, zapomniałem już się za to biorę.

Gracz

XD