Prosto z supertestu: Pz.Kpfw. Tiger-Maus 120T cz. II

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

30 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojownik

Siemka mam problem z wot ponieważ nie łączy się z grą to znaczy zawiesza się przy ekranie łączenie i tyle mam internet mobilny od orange proszę o pomoc

O_o

Sprawdź spójność plików gry. Sprawdź xzy nie masz na routerze i w firewallu poblikowanych portów. Zaktualizuj sterowniki. Jak masz dysk ssd przerzuć na niego grę.

jebacpis

mam to samo ,laduje i polaczenie zerwane a mam swiatlowod

Josirun

Nic nie zrobisz!!! Miałem dokładnie ta sama sytuację. Orange nie obsługuje jakiegoś protokołu związanego z internetem. WOT go wymaga przez co mocno się zacina i się nie włączy. Spróbuj VPN jedyna opcja żeby pograć

Devil_R

Nie instaluj cheatów z niesprawdzonych żródeł 🙂 z wirusami, i masz po problemie 😛

sęp

wincyj hp i będzie ok

Zbigniew Kudła

kolejny przesadzony pojazd!!! zamiast poprawić czołgi historyczne takie jak k-91 albo kopytko, to poprawiają przesadzone, nie istniejące maszyny…!!!

sęp

bo nie wymyślili 🙂 radzę się doedukować, cytując:
ten czołg to nie taka bzdura, projekt Kruppa, odrzucony na rzecz Mausa od Porsche, projekt tego czołgu później został przekazany Adlerowi (po uwaleniu programu oczywiście XD) i Adler miał zbudować E100, jak wiemy powstał tylko kadłub. A co do tego czołgu to porównując założenia i projekty Kruppa, to wiemy że czołg ten miał mieć wieże z tyłu, czyli tak jak jest oraz wieże Typ205 co też się w sumie zgadza, nie zgadza się natomiast działo, bo miało być 150mm + 75mm.

Zbigniew Kudła

kolejny niewychowany gówniarz… ja jestem jakimś twoim kolegą, żebyś mówił do mnie na „ty”?!?!

jules

Wątpie, żebyś zasłużył na tytuł „pana”.
Redi pisząc do Ciebie przez „ty” miał na myśli np.
ty – człowieku
ty – istoto
Jesteś tutaj anonimowy, więc skąd on ma wiedzieć czy jesteś dorosłym gościem, prezydentem czy wróżką. Więc domagając się szacunku, sam go okaż.

Zbigniew Kudła

Bo jestem pała, która myśli, że jest fajna.

piterek

Mam pytanie. Skoro taka wieża na IX nie zrujnuje gry, to czemu X-tierowy Maus stworzony na bazie prawdziwego prototypu, nie może dostać takiej samej (zdaje się, że właśnie ta wieża jest historyczna). Te 240 mm blachy pod kątem prostym dziurawi byle pierd 8 tieru, a dychy na goldzie robią z niej gigantyczne sito. Każdy obrót wieży w kierunku wroga to strata kilkuset HP, odbicie pocisku graniczy z cudem. Odnoszę wrażenie, że nawet wieża KV-2 odbija więcej. Zagrałem Mausem niecałe 100 bitew na średnim dmg 1800 i to było dobre 4-5 lat temu, już wówczas mocno odstawał. W tym roku wyciągnąłem go z garażu raz i skończyło się zbiorowym gwaltem wrogich medów. To nie jest czołg dla normalnych ludzi. To pojazd dla masochistów, którzy lubią dostawać po tyłku.

Hubert

Błąd jest. Jak dpm się nie zmienił jak czas ładowania się skrócił 🤣🤣

AdyRiaNo

Może brakło tych setnych sekundy by DPM się zmienił?

Matizzz

Nie niedziela, tylko bierz się do roboty leniu jeden :>>

Snatchi

Teraz czekamy, aż Multi będzie robił odcinek o każdej najmniejszej zmianie jaka spotka ten czołg, przez najbliższe kilka tygodni xD

E lo

chyba tylko ty czekasz

Spocony Burak

kupuje! oddam cale zloto

Pryki_Do_Komory

Ależ on Wygląda mmm

AdyRiaNo

„Czy ten czołg zniszczy WOT’a???!!!”
(99999999…mm pancerza)
(8 dział)
(Szok 😱😱😱)

Last edited 1 rok temu by AdyRiaNo
Chyba ja ale nie wiem

Z tego co słyszę to wot upada przy każdym patchu nieprzerwanie od 2013 r.

Chyba ja ale wiem

Ty nowy w internetY ? Adyriano nawiązuje do pewnego guru wotowskiego z yt 😉 i jego kre tyńskich miniaturek na filmikach.

Last edited 1 rok temu by Chyba ja ale wiem
Chyba ja ale nie wiem

Nie znam żadnych youtuberów ani innych patostreamerow ja tylko cieszę się grą w wota. Czy to znaczy że jestem nowy w internecie?

Last edited 1 rok temu by Chyba ja ale nie wiem
AdyRiaNo

i nie chcesz znać, przynajmniej tego jednego Youtubera xD

Noone

Nie ma nikt o to pretensji, tylko Twój komentarz był lekko nietrafiony, na tę powyższą (zasłużoną) „szyderę” z clickbaitowych filmików Multiego.