Sklep premium: 🇩🇪 Skorpion G, 🇬🇧 Centurion Mk. 5/1 RAAC, 🇫🇷 AMX M4 49 Liberté, 🇩🇪HWK 30

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pg12347292

Wie ktos jakie czolgi beda po tych ofertach?

Kolega sympatyczny

Warto wybrać Liberte bo jest wart dużo golda w sam raz do trasę in

danio

nie podzielam tej perspektywy. 140 zlotych zeby w najlepszym wypadku tradeowac kph i jeszcze doplacac 2k golda…xd
poza tym jest w gold shopie

Kolega sympatyczny

Nie zrozumiałeś sarkazmu ?

biejkowski

Ktoś coś o HWK? Mam go, ale dużo nim nie grałem i tak do końca nie wiem co o nim myśleć. Niby fajne działo, bardzo skupione i celne nawet w ruchu, bardzo dobra szybkość (podobno najszybszy czołg w grze na gąskach), ale gabaryty autobusu przegubowego i świeci jak psia moszna. Z tą szybkością też trzeba uważać, łatwo się zagalopować, strasznie rwie do przodu. Wyjedziesz ciut za daleko i zgon. Jakieś przemyślenia, rady, taktyki?

Shever

Jak dla mnie pojazd bardzo przyjemny wiadomo wada to nie zbyt dobre kamo ale nim trzeba po prostu grac jak czołg wsparcia i korzystać ze swietnych burzaczków a granie pod spota wchodzi w gre jeśli nie ma w druzynie przeciwnej innych lepszych pojazdow do spotowania typu elc,lt.

biejkowski

Czyli bardziej czajenie i gra trochę jak medem na wsparcie. Fakt, że jak przeżyjesz pierwszą fazę bitwy, to potem zamiatasz, bo jesteś najszybszy w drużynie. Sytuacyjne. Jak po 2 minutach jest 15:8 dla przeciwnika, no to nic już nie zdziałasz. Zarobisz 500 DMG w obronie i koniec.

Shever

Dokładnie tak najważniejsze zeby sie nie wywalać na początku bitwy jeśli np. na procho jest lepszy light od nas do spotowania nie ważne czy w naszej druzynie a czy przeciwnej to nie polecam jechać spotować na linie 1,2 a lepiej jest jechac pograć na hilla i przy okazji tam coś po spotować.

Xenoski

Kurewka, miałem nie wydawać więcej pieniędzy na tego raka (rak w sensie że WoT, a nie że RAAC(chociaż to chyba i tak jest dość oczywiste)), a tutaj oferta na RAACa o którym marzyłem.
Może ktoś bardziej ogarnięty ode mnie będzie się orientował. Jakiś miesiąc temu skorzystałem z oferty Prime gaming do WoT i wziąłem tego RAACa na wypożyczenie. Po wypożyczeniu miałem mieć możliwość kupienia go po jakiejś okazyjnej cenie. Nie mogłem jedndak znaleźć tej oferty nawet po usunięciu czołgu z garażu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lubię wot

W sklepie go powinieneś mieć do kupienia z zniżka -15%

Snatchi

Warto Scorpiona w tej cenie?

Arnold SzwarceNigger

skorpion to ściek wali takie kalafiory, ze odechce ci sie grać

Arthas

Kiedyś tak . Obecnie nie

Profesor Nauk Wszelkich.

Kiedyś nie. Obecnie tak

Rav

Kiedyś tak. Obecnie tak. Zdania ekspertów są podzielone.

BZ-176_Enjoyer

Skorpion to ciągle jedna z najlepszych premek w tej grze. Czołg dla każdego, w każdej bitwie coś wykampisz, ale też masz możliwość bardziej agresywnej gry, ze złota strzelać nie trzeba, więc i zarobki są wyśmienite. Co z tego, że może i są lepsze premki, jak wymagają one bogatszego zestawu, a przez to generują większe koszty? Pod zarobki ciągle na topie.

Trolllololo

Su 130 pm dużo lepsza od Scorpiona

Okulista

Su lepsze na dal.
Skorp lepszy na bliż.

Otegogon

Tylko że, skorpionem zrobisz to co możesz zrobić su ale su już nie zrobisz tego co możesz zrobić skorpionem. Walka na blisko SU jest mało przyjemna przez brak w pełni obr. wieży, skorpion dojedzie na pozycję strzeli peche i w tym momencie dopiero jakoś doczłapie się SU w to samo miejsce.

danio

w tamtym miesiacu byl w primie i jest sprzedawany za 122 plus 25 misjij na 5x premium.
wersja bez skina. w primie skorpoion pojawia sie czesto