Linia frontu powraca na 7 dni!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DARK_DRAG0N

pierwsza linia frontu była *********. trzeba było grać i w nagrodę był czołg 9 tieru. Ten sam czołg dali za najniższą wartość żetonów do przepustki bitewnej. To naplucie graczom w twarz. 0 rekompensaty…

Ten Normalny

Chcesz rekompensatę za to, że czołg który zdobyłeś za pierwszym razem kiedy był, jest do zdobycia w przepustce? Z głową wszystko okej?

O_o

Jak już się pultasz, to chociaż rób to rzetelnie. W pierwszej odsłonie FL do zdobycia był emil1959. O ile dobrze pamiętam ae phase miałeś do zdobycia dopiero przy drugiej edycji.

Czołgista_

Redi powiedz prawdę czy masz coś wspólnego z WG ? A mianowicie dlaczego komentarze z rykoszetu pojawiają się na yt lub stamtąd tutaj jak to wyjaśnisz ?
DARK_DRAG0N jego komentarz jest tutaj i na yt pod filmem z Lini frontu (wot polska).Moje pytanie to dlaczego komentarze z tego blogu są wyświetlane pod filmami z wot polska ? lub na odwrót, już dawno zauważyłem, że tak jest.Oczywiście nie wszystkie komentarze, tylko te pozytywne.Wytłumacz to jak to się dzieje.

O_o

„The AE Phase I is a Season 1 Frontline reward tank that can be exchanged with 15 honour points.” Mój błąd. Był jednak z pierwszej FL. Zwracam honor i przepraszam.

Last edited 1 rok temu by O_o
Matizzz

Szacunek za przyznanie się do błędu, nie każdego na to stać :>

O_o

Lepiej zrobić to za wczasu, niż później być powoli grillowanym publicznie ^^

DARK_DRAG0N

były oba. doinformuj się zanim zaczniesz komentować.

Czołgista_

Każdy ogarnięty, nie brał 9 tieru z LF tego AE phase, bo było wiadomo, że WG prędzej czy później da go do zdobycia ponownie.Ja wybrałem złoto i obligacje i to był najlepszy wybór, inni brali emila inni AE, a ja mam wszystko oprócz emila to był dobry deal.

Pszemke

No dzięki temu miało się go wcześniej i można było nim szybciej zagrać. Przy okazji zaoszczędziło się żetony na inne pojazdy czy nagrody już w Battle Passie. I tak warto do tego podchodzić. A to, że WG dało go ponownie to nic dziwnego. Zresztą coś podobnego ma miejsce z premkami 6,7 i 8 tieru. W Twitch Drops czy w sklepie za obligacje masz pojazdy, za które ludzie płacili realną kasą, a teraz są dostępne bez wyciągania portfela i też nie ma rekompensat. I tak to już jest. Dla graczy free2play to na pewno fajna sprawa. Reszta musi się cieszyć, że miała dany pojazd wcześniej dostępny i nie musi wydawać na niego obligacji.

Last edited 1 rok temu by Przemek2095
heerre

BP cały czas ewoluuje – trochę wolniej ale jednak pewne zmiany co jakiś czas zachodzą.
WG chyba nigdy nie mówiło, że jakiś czołg (z BP) będzie dostępny tylko w danej ofercie i nigdy nie trafi do żadnego innego eventu czy sklepu.
Kwestia własnego wyboru i podjęcia decyzji. A co będzie dalej, to się okaże.
Ja się nie spinałem na pierwszego BP i wziąłem później za żetony. Emila też przy innej okazji. I tak powoli się gromadzą … piksele 😉

patum

nie mogę się już doczekać