Aktualizacja 1.21: test publiczny 2 już tu jest!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kabuto

A max vr na mapie dalej nie działa XD

robertunio

Woda w wociszku jest po to by z niej korzystac. W dawnych czasach mozna bylo wjezdzac na boosty wiec WG porobilo niewidzialne sciany. Byla tez mozliwosc strzelania do sojusznikow z dmg i tez zostalo to zablokowane. Developerzy map mogliby splycic zbiorniki wodne tak ze nie da sie w nich utopic albo umiescic na ich granicach niewidzialne sciany. Poki co jednak topienie sie to po prostu wykorzystywanie dostepnej mechaniki gry tak samo jak np. cyk dwojeczka i nie trzeba celowac w weakspoty. 🤪🧠

biejkowski

Hm! Naprawiają problemy techniczne przy każdej, nawet najmniejszej łatce. Przy takiej intensywności napraw, wszelkie problemy techniczne dawno już powinny zniknąć. Albo to ściema, albo ta gra jest jednym, wielkim “problemem technicznym”.

heerre

Ani jedno, ani drugie.
Ilość błędów wynika ze specyfiki gry z tysiącami użytkowników.
Nie ma takich testów, które przy tej specyfice pokryją każdą możliwą do wygenerowanie przez graczy sytuację – od zachowania na mapie do wersji bibliotek i sterowników na każdym kompie. To nie jest aplikacja biznesowa gdzie możesz zrobić testy End to End.
Więc zawsze będą mieli co łatać i dobrze, że to robią.
Czy można lepiej przygotować kod? Zawsze można – pytanie tylko jakim kosztem.
Nie wiemy też jak ten kod wygląda od strony czysto technicznej – komentarze, dokumentacja, sposób robienia merge, jak usuwają konflikty itp. itd.

Ilość zmiennych i zależności zadziwiłaby niejednego gracza 😉

jules

Ta lista znanych problemów jest ciut za krótka.
np. brak odpowiedniego przycisku zgłaszania w trakcie bitwy dla topielców

RTSK

niektórzy mają obsesję na punkcie tych topielców. Człowiek przez przypadek utopi się przejeżdżając przez rzekę, albo przypadkiem wpadając i już ban na 3 dni bo kogoś zapiekła d0pa i zgłosił to do WG. Też nie pochwalam ludzi którzy specjalnie się topią pod koniec bitwy, ale trzeba ich karać z głową, a nie ban dla każdego gracza, który w bitwie dotknął wody.

Last edited 10 miesięcy temu by RTSK
jules

skoro przez przypadek topisz się przejeżdzając przez rzekę to 3 dni bana jest i tak dla ciebie za mało.
Nie wiem jak tobie, ale w ostatnich paru dniach topielec zepsuł mi misje osobiste na ebole. Więc jestem za tym, żeby każdy topielec dostał bana, jeśli dostałeś go nie słusznie możesz się odwołać i wytłumaczyć zajście. Skoro ktoś Cie zgłosił to musiał także wysłać powtórkę, na podstawie której można anulować bana.

piterek

Póki jeszcze grałem regularnie, to przypadkowe utopienie bądź wywrotka zdarzały mi się dość rzadko, natomiast ich liczba była wprost proporcjonalna do ilości spożytych napojów wysokoprocentowych 🙂 Pamiętam noc kiedy 2 razy pod rząd wykopyrtnąłem Cromwella, a po kilku bitwach się jeszcze utopiłem. Mnie też kiedyś samobój arty przewalił misje na 260, ale w końcu dałem radę. Jedno co mogę poradzić to granie bez spiny, bo czasu i tak nie cofniesz, a nałogowych topielców nigdy zwalczysz, bo to tak jakbyś chciał zwalczyć bezdomność albo prostytucję.

Kabuto

Jak kwadratowa kurka się topi to od razu powinien być 7 days automatycznie

Ten Normalny

A jaki? Czekoladowy czy może double?

GOGI

Hurrraaa