Finałowe wyzwanie Przepustki bitewnej X sezonu!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irek

mam 3 etapy z ulepszoną przepustką i cała kolekcją to powinienem mieć 27 żetonów a mam tylko 24 . ???

krzys__24

a wiec co z tymi naklejkami 10/13 3 etapy zakonczone. co dalej

Artur Uległy

W jaki sposób zdobyc brakujące naklejki do kolekcji? Mam skończone wszystkie rozdziały.

Funky Koval

Przyłączam się do pytania. Brakuje mi 3 naklejek w kolekcji przepustki bitewnej. I nie wiem jak je zdobyć. Ktoś coś wie?

xxx

Pewnie trzeba grać i zdobywać punkty. Ja ukończyłem przepustkę przed pojawieniem się kolekcji, więc miałem wszystkie naklejki i 3 dodatkowe żetony z automatu jak się tylko pojawiła kolekcja

Funky Koval

A ile miałeś punktów przepustki? Mi dzisiaj wszystkie naklejki zniknęły. Stan naklejek 0/13. Kupiłem kamuflaż za 5000 i obligacje za 3000. Ktoś wie o co tu chodzi?

Jarosław Andrzejewski

Trzeba wykupić 3 dodatkowe etapy przepustki za złoto.

Ugh

Żetony znikają?

Mati

nie

duzy213

chłopaki jestem zalogowany ale w tym SPAID nie mam cyfr liczb… jak to ogarnąć ??

profesor nauk wszelkich

Przepustka bitewna X sezonu powoli zmierza ku końcowi”

mam nadzieję, że kiedyś artykuł zacznie się tak:

“Ta gra powoli zmierza ku końcowi”

Dr Adam

Może chciałby grać, a nie może

heerre

albo zwyczajnie nie umie

heerre

Albo mama dała szlaban na komputer albo syndrom sztokholmski.
W obu przypadkach łatwo nie jest i tylko wyłączenie tego forum i serwerów WG może go uratować.

Rupertbun

On chce grać do końca.

BZ-176_Enjoyer

Nie no… Akurat tutaj zabawa zaczyna się od słów: “Bitwy mogą być zacięte”.

RTSK

z tego co widzę to gra dobrze się trzyma i się rozwija

Hubert

Serwery które wieczorami nie dają radę,bitwy 15:1 oraz różnice tak duże na jednym tierze że między najsłabszym a najlepszym czołgiem to około 3tiery. Wot traci graczy (ci lepszi odeszli bo po co mają grać jak wg nic nie robi jedynie psuje co może bo chcę zarobić)… WG jest chciwe no cóż… Ciężko to nie nazwać długim ale końcem Wota.

Darek

To czas udać się do okulisty, bo zwija się od paru dobrych lat, a ostatnio coraz szybciej. Graczy ubywa, za to pojawia się coraz więcej botów i ustawionych bitew.

Mati

xD kolejna kłótnia o gówno… uwielbiam was

Marek

Nie wiem dlaczego nikt nie zauważa tego, że czy dobry czy zły – wszyscy gracze są w tej fazie rozwoju gry stali się już BOTami WG, dzięki RNG i tzw. fizyce gry. Czy naprawdę nikt nie czuje, że są gry w których gra pomogą ci na tyle, że to już praktycznie nie ty grasz tylko serwer, który losuje ci hiper aimimg, nadpenetrację, nad-armor i to samo w drugą stronę, są gry w których serwer tak cię gnoi włącznie z lagami w aiming i poruszaniu się, że nie można tego inaczej ująć jak bycie BOTEM WG.

Na przykład ostatnio mój czołg nie wyhamował i poruszał się dalej przez 1-2 sekundy pomimo moich działań (zero lagów w tym momencie), w ten sposób, że stał się łatwym celem i dostałem ammoraca za full. SUPER PRZYJEMNOŚĆ z GRY

Głównym czynnikiem utrzymującym graczy w tej grze jest jej nieprzewidywalność, jest to forma hazardu, niestety to do jakich sztuczek sięga WG aby osiągnąć tę nieprzywidywalność powoduje, że wszyscy grający stają się BOTami WG.

Oglądam streamerów, dobrych graczy, którzy mają WN +4500 i niestety muszę stwierdzić, grają na randomach jak boty, nie robią nic nadzwyczajnego, a osiągają mega wyniki, poprzez to, że serwer WG robi z nich UBER-BOTów nic więcej, w pakiecie dostają jeszcze co parę bitew wyjazd bokiem pay-aktora na podbicie wyniku.