Zupełnie nowe miesięczne Twitch Drops oraz misje ze spersonalizowanymi nagrodami

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Peko

Francuz i Polak są dobre

Karolcio

Ile jest łącznie żetonów do zdobycia?

Daminaisu

99

NewMulti5zł

69

ciekawe

lacznie przez 2,5 miesiaca 100godzin ogladania XD. Daja gonwo tanki, a przy tym nabijaja sobie watchtime na naiwnych, ktorzy w 99% procentach nie zagraja tymi czolgami 5% czasu ktory “ogladali”

NewMultiGay

W punkt

Edek

raczej “oglądania” 😉

Chad

hahahaha, a jak rzuci na 8 to BZ zrobi z tych czołgów papkę

Zwierzak

Niedługo ta wasza droga chińska beza z paczek zostanie zbalansowana drogim Dike Tite Rozanowem, który zostanie następnie zbalansowany premką z przegrzewającą się lufą, lufka sie oczywiście przegrzeje po zadaniu 2000 uszkodzeń, a później “gorąca lufka” zostanie zbalansowana nowym opancerzonym kołowcem z magazynkiem ala Cobra, kóry zostanie następnie zbalansowany… tu już mi się kończą pomysły, ja nie mam takiej wyobraźni jak WG 😀

BIALAS355

Titt Rozanow jest tylko na serwer rosyjski więc weź nie piernicz głupot 😉

maciek

i to są super dropy, Dzieki WG, kocham Was!. Widzę, że malkontentów nie zadowolisz nigdy. Nie było dni premium, nie było czołgów to było źle. Dali dni premium i super czołgi (bo Pudel i Sherman są super). to jest źle. To czego wy chcecie? Buraska albo Astrona za Dropy?

Last edited 1 miesiąc temu by maciek
Koks

Astron to i tak gówno więc i tak bym go nie chciał nawet za dropy ale toga 2 chętnie bym chciał i go chyba wezmę, aczkolwiek nie wiem co to jest ten 6 tier francuski, ktoś mi powie czy to dobre

Rav

Akurat najlepszymi czołgami tutaj są pudel i sherman. TOG jest memem, fajnie jest go mieć w garażu ale żałujesz w momencie rozpoczęcia bitwy. Jeżdżący worek z expem, 14km/h maksymalnej przy tej wielkości i łykaniu HE nie daje rady.

Francuz jest średni, mi się nim gra bardzo przyjemnie ale trzeba stosować taktykę wyjazd-wpakowanie magazynku-powrót. Jest wysoki i nie ma pancerza ale mobilność daje radę.

Parafjanin

Ale gówna hahaha

NewMulti5zł

zgadza się kolego +1

NewMulti5zł

Ale będę nałogował w gierkę kompuerówke by dostać tanka VI tieru jeszcze puszczem 5zł multiemu by zobaczył jaki kolorek mają moje statystyki bo jestem daltonem i nie rozróżniam koloruf

Odklejka

Ale wiesz ze nie musisz grać?
1.Odpalasz sobie twicha
2.Wybierasz streamera wota który ma owe dropy
3.Mutujesz go
4.Dropy lecą a ty nie marnujesz czasu na oglądanie

slawusjezyk

ale wiesz, że wiekszosc zetonow dostajesz za wykonanie misji w grze?

Odklejka

Tak… ale żeby dostać te misje tez musisz oglądać
Samo wykonanie zadania to juz najmniejszy problem

olo

Plączesz się w zeznaniach – sam napisałeś “Ale wiesz ze nie musisz grać?”. A teraz “Samo wykonanie zadania to juz najmniejszy problem”. Więc jak to w końcu jest? Musisz grać czy nie musisz?
Pomogę ci – za samo oglądanie możesz zdobyć 24 żetony, za misje w grze zaś 96 żetonów.

Last edited 1 miesiąc temu by olo
Kamil

Widać, że nadal nie rozumiesz tego co czytasz. Nie musisz grać specjalnie dla tych misji. Po prostu grasz tak jak zwykle, a misje wykonujesz przy okazji.

O_o

Właśnie myk polega na tym, że nie trzeba oglądać. Wystarczy stream odpalić w tle lub na urządzeniu mobilnym. Należy tylko pamiętać o tym, żeby ustawić wtyczkę na odebranie dropów lub samemu to zrobić.

O_o

Te misje same się robią w trakcie gry. Niektóre można zrobić w jedną bitwę. Więc w czym problem? Jak ktoś gra co naimniej na “pomarańczowym” poziomie, to nie musi się zastanawiać i spinać, żeby je wykonać.