Zapisz się do kwalifikacji Zimowego Turnieju Zaproszeniowego

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

4 komentarzy
hleniuk

Produkcje wg to jedna wielka poracha. Wszędzie cuda które odstawia RNG są nie do zaakceptowania dla osoby zdrowej na ciele i umyśle. Szopka w 3 doopy.

hejter

Czytając początek pomyślałem że WG wreszcie zadbało o najlepszych graczy „Zwycięzcy turnieju podzielą pulę nagród w wysokości 150 000, 50 000 i 5000 €!” I nagrodą za pierwsze miejsce jest 150 000 euro za drugie 50 000 euro a za trzecie 5 000 euro.
Jednak niżej doczytałem że pula nagród jest zupełnie inna i jak zawsze śmiesznie niska…

Powinny wrócić czasy prawdziwych rozgrywek esportowych gdzie można było zarobić prawdziwe pieniądze a nie jak teraz wirtualne złoto, wirtualne obligacje i śmieszne 3200zł lub 2250zł na głowę w zależności od ilości graczy w składzie.

Pr0FeSS0r_

Średni „nius”! Gdzie informacje na temat Patronite dla twórców rykoszetu?!

Bolko

Nie interesuje mnie to, gdzie paczki?