Natarcie 2022: System stopni i nagrody

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwierzak

W D niech sobie wsadzą ten tryb.

Raxo88

@Zwierzak masz rację witaj klubie to już lepsza rakingówka pod słońcem a ten nowy tryb taki sobie normalnie kiła i mogiła tyle temacie

Lubię wota

Szkoda że nie napisali ile zwycięstwo będzie łącznie potrzeba żeby zgarnąć wszystkie nagrody

Johhny Sins

Na filmiku yt było widać. Chyba 200 ale nie pamiętam już.

dyscy

Łącznie potrzeba 40 zwycięstw.

TheExorcist11

Rankedy V2 tylko, że bez golda z nagród

Johhny Sins

I bez czolgu-nagrody.

LovciamWociszka

Ja mam takie zdanie na ten temat, że wg celowo zmieniło rankedy na tryb “natarcie” żeby ludzie nie farmili tyle obligacji i golda tzn nagrody, teraz mamy wielkie gunano, a nie to co jest coś warte.Mogę się mylić, ale znając wg tyle lat raczej tak jest.

czastopiniondz

“Grając w Natarciu, będzie można również zdobywać punkty Przepustki bitewnej.” O i to jest super wiadomość, jeszcze powinna być możliwość robienia misji dziennych. Bo ja mając do wyboru (posiadając ograniczony czas na grę) czy grać jakieś eventy czy kilka randomków żeby zaliczyć misje – zagram randomy, bo za przepustkę zapłaciłem i chciałbym ją zrobić do końca. Nie mam czasu grać eventów i klepać misji jednocześnie.

Raxo88

Ta nie umiesz czytać zrozumiem i co ty piszesz za farmozony to chyba odwrotnie losowe bo są rakotwórcze ta nie ma sensu grywać bo wyzwalają murowana agresję i dostajesz frustracji od piany z ust od tego symulatora to już lepsze tryby specjalne przynajmniej jakąś odmiana koniec i kropka . Apropos to po jakiego grzyba wydajesz forsę na ta ruskę firmą wg i najlepiej podaruj na cel charaktywny pazero.

Last edited 1 rok temu by Raxo88