Natarcie 2022: Mechanika rozgrywki

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kiki

Czy ten tryb wlicza sie do statystyk randomowych?

hejter

Nie rozumiem tego zabiegu kosmetycznego na El Haluf. Ten zjazd jest dostępny i bez tej zmiany ale odnoszę wrażenie że dodanie łagodniejszego zjazdu jest ukłonem w stronę płaczących pomidorków którzy by się rozbijali. Dokładnie tak samo było z boostami gdzie dawały przewagę tym którzy je trenowali i pomidorki płakały ” …. nie potrafię wjechać… a on mnie bije i ma lepszą pozycje… ja też chce tam wjechać….. nie potrafię…. niech to usuną… bo ja nie potrafię….”

escobar

“Przez 10/15/20 sekund rozrzut na 100 m będzie równy 0,01 m. ”
Jeśli się nie mylę to kółko będzie wielkości kropki?

Ultras Multiego

rheinmetall panzerwagen to raczej zbyt wszechstronnym lightem nie jest…

Ultras Multiego

o! łapka w dół czyli ktoś jeździ tym g…

danio

hahaha dokladnie

Krzysiek

Bardzo mi sie nie podoba ten nowy tryb :/

Czołguś

To nie graj w ten tryb 😉 proste

Krzysiek

Typowa odpowiedź geniusza konwersacji. Może lubiłem ten tryb, a ta zmiana odbiera mi możliwość zagrania go ponownie i daje jakiś syf

Czołguś

“Lubiłem ten tryb” Natarcie tak? Tylko że to NOWY tryb, pewnie chodzi Ci o rankedy, tylko że to NIE TO SAMO “geniuszu konwersacji”.

krzysiek

Z tego co mi wiadomo, to ten tryb dają zamiast rankingówek. Nowy sezon bitew rankingowych powinien się już dawno zacząć, a tu zapowiedzieli takie coś na podobe rankingowek, bo takim Czołgusiom się nie podobał ;c

Czołguś

Nie mówię że nie lubię rankingówek, ten tryb rzeczywiście jest podobny, lecz to trochę co innego (tak, jest zamiast nich). Zapewne większość czołgusiów je lubiło 😀 Ja tylko uważam że warto sprawdzić, może niektórym spodoba się nawet bardziej.