Akcja prezentowa: Zgarnijcie jeden z 550 pojazdów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
impo997

bisonte to legenda xd

MłodyAlchemik

Ośmieszają się.

StaryAlchemik

Bardziej ośmieszają się ci co narzekają na wot, a na święta wydawają po kilkaset złotych na paczuszki.Ja uważam, że skoro mi się nie podoba to nie wydaję nic, ale nie oni narzekają na wg itp, a później click click i paczunie na koncie – hipokryzja lvl hard.Teraz będą mnie minusować bo prawda ich boli i nic z tym nie zrobią.

bot

ja nie narzekam i wydaje w tysiącach

StaryAlchemik

Wydawaj sobie i w milionach dziecko drogie mnie to nie interesuje co robisz z pieniędzmi, chodzi mi o płaczków którzy sami sobie przeczą, a później płacą.
Ja z kolei nie wydają kasy bo zdobywam wszystko za darmo w szczególności golda więc nie potrzebuje wydawać ale nie o tym mowa.

Kononowicz

A Bisonte moje gdzie?
Bardzo ładnie ,dziękuję za Bisonte ,że Bisonte nie mam

CC to pajace

WG robi spinę a jak były nagrody punktów za TikToka (kody) za pokonanie limitów to kodu za 30k i więcej do dziś nie zrobili -8pkt. miało wpasc. Żałosne firma która nie potarfi dotrzymac własnego planu nagród. I teraz mam uwierzyć że dropną pojazdy? Hahahaha

MatiM

Czy ktoś jeszcze po najnowszej aktualizacji ma problem z wyświetleniem raportu bitwy? W moim przypadku bez modów i po naprawie gry nic się nie zmieniło. Klikam w raport bitwy, pokazuje się komunikat z jego ładowaniem i na tym koniec, muszę restartować grę….

Zapalony_Artylerzysta

Uruchom grę w trybie bezpiecznym, jak nie zadziała to reinstall, naprawa jest o kant tyłka rozbić. Wcześniej możesz jeszcze wyczyścić cache w Appdata (instrukcje na stronie WoTa).
Jak nie da rady to Wsparcie i Forum.

duzy213

Też tak miałem ,pomogło zainstalowanie aktualnego XVNa…

goblin

żałosne