Wersja 1.18: Zmiana cen niektórych pojazdów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wafel

Bin4r na srv na / asia czarny rynek był aktualizowany miesiąc temu, co tam się zmieniło https://na.wargaming.net/support/en/products/wot/article/33108/

Wafel

Dzięki

Alwigo

Pewnie wraz z nową przepustka dadzą nowa linie i maraton na premke, żeby nie dało się za bonusowe punkty za wykonanie limitu przyspieszyć progresu :/

Billy

Czołg pewnie będzie w sklepie od razu nie w maratonie, tak jak Skodę T56 dali

Nazgul

bo lepiej dla nich 🙂 większy zarobek ,maraton jest dla nich już nie opłacalny i na pewno już nie będzie takich maratonów

Krotkowzroczny Gracz

Ten do sklepu albo przy okazji wydarzenia waffentrager, a ten 9 tier amerykański na maraton

Stalker

Nie piszę tego złośliwie, ale który Amerykański 9? Jedyne jakie kojarzę Amerykańskie nowe to ta dwururka. A jedyne co z 9 kojarzę które by pasowały do Amerykańskich to ten Chieftain na 9, ale to Brytyjczyk.

Lorak

Mowa o TL-7-120. 9 TD, chyba dzisiaj był wpis na jego temat.

Stalker

Aaaaa. Zapomniałem o tym trójkącie kompletnie. Faktycznie, taki gdzieś istniał. No, w sumie pasowałby na maraton, bo jakiś ponadprzeciętny, ani przeciętny nie jest.

O_o

Z premek dziewiątego tieru będzie najlepszy:) spotkałem go dwa razy w bitwie i goście robili nim fajne wyniki. Grali nim bardziej jak medem niż tedekiem, ponieważ mobilność na to pozwalała. Masz fajnego bursta pomiędzy pociskami w clipie, więc w 6sek możesz zadać teoretycznie 1440dmg(biorąc pod uwagę rng masz zakres 1080-1800). Czyli jesteś w stanie zdoić na clipa większość medów IX poziomu o ile magczny numerator liczbowy pozwoli. Przeładowanie też jakieś teagiczne nie jest i pewnie będzie można zbić je w okolicę 30-32 sek. Tanaks gg mówi, że na podstawxe ap latają 1060m/s, a gold to apcry z prędkością 1492 m/s, więc przy odrobinie szczęścia można nim pokampić. Czołg według mnie będzie fajną zabaweczką. Taki gsor u amerykańców tylko na IX poziomie.

Last edited 1 rok temu by O_o
O_o

Poprawka. Tanks gg mówi, że przeładowanie zbić można do 35,16sek, celność 0,32, czas celowania 2,49sek pomiędzy pociskami. Załoga z bia, racje, wenta i ulepszone celowanie w dedykowanym slocie. Czyli czołg raczej do gry w półdystansie niż do kampienia. Wiem, że różne klasy aly taki trochę mobilniejszy t54e1, z gorszymi soft statmi działa i trochę gorszym czasem przeładowania. Reszta istotnych parametrów w sumie bardzo podobna. A z t54e1 się bardzo polubiłem. Według mnie zapowiada się bardzo przyjemnie.

Last edited 1 rok temu by O_o
Dreifsha

Czy wiadomo, kiedy zostanie wprowadzony do sprzedaży?

Bot

dawać maraton

2137

pewnie maraton pod koniec listopada jak to mieli w zwyczaju ostatnie 3 lata z rzędu

Warkot

Maratony zawsze są na przełomie sierpnia i września (Strv K, CS-52 LIS, Caernarvon Action X, Heavy Tank No. VI, Dicker Max)

Człowiek z Lasu

Sierpień się kończy a byłby to dziwny ruch gdyby dali maraton jak ludzie zaczynają grać nowa gałęzią

Warkot

W czasie maratonu najszybciej się ekspi drzewko.