Sezon 9. Przepustki bitewnej: Naklejki

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

17 komentarzy
SpencerFist

Zamiast wprowadzać wiecej elementów histori to dają co raz większe badziewie ,Nie długo bedzie jako X premium Sokół Milenium…

alwigo

Nie stać ich na licencję 😀

MrCzołgista

A co my tu mamy?Wincyj WG wincyj! ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

impo997

ulala 😳

Bot 800 DMG pomidor

No i po co mi te naklejki? Na pindola sobie mam je nakleić?

MłodyAlchemik

Widzę, że jesteś nowym graczem. Naklejki to elementy kosmetyczne, które możesz dać na swój czołg.

Ten Normalny

A w czym problem żeby sobie nakleić na pena ? sam nakleiłem naklejkę z gum tubo i czuję się od razu lepiej,każdy robi to co lubi.Oczywiście jestem normalny.

Urterwero

Za malutki jest… Raczej na bemben będziesz miał…

ciekawski

Jak za malutki ? to widziałeś ? że interesujesz się czołgami to rozumie ale czyimiś knagami kto jakie ma ? bez komentarza 😀 fajnie się bawisz

Lolek

Mam setki tego szajsu, tylko garaż zagracają.
Fuj.

ok.

a wiadomo chociaz co bedzie w tym bp?

Patros

tak

ok.

ok

Spocony Burak

git

patum

screen tego artykułu może wprowadzać w błąd, że w przepustce znowu będzie maraton

GeS

Będzie maraton na naklejki ;]

Człowiek z Lasu

Jeżeli wykupisz przepustkę-maraton premium, możesz odblokować możliwość sprzedaży naklejek