Wierzchołek drzewa: Dotrzyjcie do 🇫🇷 AMX 50 B i 🇺🇸 T110E3

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tadek

W kółko te same powtarzalne czołgi , jest wiele innych tzw mniej popularnych . Ale cóż jest co jest

pomidorowa

Obu pewnie nie dam rady zrobić, które z tych dwóch ma przyjemniejszą drogę do X? (samą x nie planuję na razie grać).

Wampir

Idź w T110e3. Grało mi się o wiele przyjemniej niż francuskim. Trzeba tylko brać poprawkę na niewielką mobilność i nie kampić z czerwonej lini, jeśli chcesz coś ustrzelić i pomóc drużynie.

Raginis

Tak, dokładnie. 8 i 9 są naprawdę bardzo twarde. 8 da się odbijać nawet od X. I to działo. T28 zostawiłem sobie w garażu. I wyklucz sobie otwarte mapy. Pzdr

Laos

Co myślicie o tym pomyśle? Jakby wg zmieniło zasady wierzchołka i zamiast dostawać co miesiąc te same czołgi gracz mógłby wybrać je samemu? Osoby co maja większość czołgów zbytnio nie maja jak skorzystać z eventu. Inaczej byłoby jakby każdy mógł wybrać samemu czołg do wierzchołka. Pewnie zarobili by na tym więcej bo więcej ludzi kupowałoby te misje na x5. Pamietam ze kilka niestety temu Ala mówiła ze coś się zmieni z wierzchołkami ale jak widać nic z tego.

Hardi_SE

Była zmiana bo dali po dwa czołgi w miesiącu ale było przesunięcie bo jeden zaczynał się 5-go a drugi wieszchołek 20-go w dzisiejszych czasach to mogli by wrócić do pojedynczego drzewka bo przy tej powtarzalności to już i gracze z Oceną Osobista do 3000 już maje najlepsze czołgi.
Mnie tylko zastanawia dlaczego wciąż nie chcą dać czeskich Medów.

Raginis

Hmm, ale masz td-ki. Typu skoda😊. Rzeczowy komentarz. Pozdr

Hardi_SE

A no Wróbla mam, i chwale to taki KPZ i stanowczo zalecam intuicję nawet jako pierwszą perke bo naprawdę robi robotę ale to jednak nie zmienia faktu dlaczego nie dawają linie TVP-ka na drzewko miesiąca ja dosłownie nie pamiętam kiedy był musiał bym tu poszukać .

Czołguś

Znalazłem 1 maja 2016 wierzchołek na TVP XD

HARDI_SE

Czyli prawie z początkiem WoTa, a chyba ze 4 linie w ciągu 2-3 lat sie powtórzyły