Wierzchołek drzewa: 🇫🇷 AMX 50 B i 🇺🇸 T110E3

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krótkowzroczny gracz

odkąd wróciłęm do gry w kwietniu 2021, to amx 50b i e3 jest już drugi raz w wierzchołku, a nie było na pewno czeskich medów, obj 705a, obj 268, obj 277, wz 111 5a, 121, chińskich td, e5 i jeszacze wielu innych.

TakaPrawda

jes jak jes Sadeg

Arma

Do trzech wierzchołków sztuka. W końcu uda się kupić E3 w promce 😉

Chemik345

Miałem odkupić T110E3 i to będzie okazja

HARDI_SE

A ja wciąż czekam aż dadzą czeskie medy , wiele czołgów było już po kilka razy w ciągu kilku lat a Pepiki nie

Ultra Multiego

A kiedy ostatnio widziałeś wierzchołek na arte?

ambush

WG już wiele lat temu zrobiło wierzchołek na T92 HMC i po tym powiedziało, że już nigdy więcej nie zrobi wierzchołka na artę. Tak więc możesz czekać i czekać a i tak się nie doczekasz 😉

rimaver

A e25 miał już nigdy nie trafić do sprzedaży…

NarkomanWotowski

Racja, e25 już NIGDY nie trafi do sprzedaży – chyba, że kasa na koncie WG nie będzie się zgadzać.W akcie desperacji to i czołgi z kampanii WG by dawało za kasę gdyby kasa się nie zgadzała wierz mi.

O_o

A gdzie tak było napisane? Jakiś link można prosić? Czy znów powielasz bzdury, które ktoś, gdzieś sobie wymyślił. Z tego co mi wiadomo, jedynymi czołgami, które miały być dostępne tylko raz, to te z preordera. Czyli krtofel, pz v/iv i a32. Za kartofla, o ile dobrze pamiętam ludzie jakąś tam śmieszną rekompensatę otrzymali. I po tym wg już nie twierdziło, że żaden czołg nigdy więcej do sprzedaży nie trafi.

Last edited 1 rok temu by O_o
Proboy

W kółko się powtarzają te wierzchołki.

EkoYolo

Martwa pętla. Niedawny czas temu były te pojazdy. Nasuwa się jasny wniosek. W przyszłości można spodziewać się tych czołgów w drzewkach, na które są style 3D w przepustce.

uga buga

E3

Damiano

to już nie wiem czy ma być E3 czy E4 bo w filmie mówią coś o E3 ?

Nikt ważny

E3 tutaj błąd jest a E4 niedawno było