Podbijcie mapę globalną: sesja Q&A z dowódcami klanu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
True

Ja nie mogę… te wszystkie rady typu: “upewnijcie się”, “przeanalizujcie” itd. jakby chodziło o naprawdę ważne sprawy w prawdziwym życiu, a tymczasem chodzi o zajecie wirtualnego miejsca w grze, zdobycie wirtualnego pikselowego czołgu w wirtualnym świecie i wirtualnych nagród…

Bot

i co w związku z tym? xD niektórzy chcą dobrze grać a nie wywalac się za 0

użytkownik nielubiany przez admina ;)

A jednak, jeśli przez niedopatrzenie i nieogarnięcie mapy na czas ktoś nie zdobędzie czołgu, to może być płacz, że 2 tygodnie gry zmarnowane. Rada, żeby rozsądnie planować działania na mapie dość oczywista, ale nie zaszkodzi przypomnieć. Nie raz widziałem, jak komuś zabrakło kilku punktów do czołgu pod koniec. Słabo też, jak się pauzuje przez pół dnia.

Od siebie mogę dodać, że tzw. “wyciaganie” osób, żeby zdobyły czołg warto stosować, gdy jest się pewnym, że takie wyciaganie na 100% zadziała. Gdy próbuje się walczyć o czołg dla osób, które i tak już mają marne szanse, to w efekcie ci co do tej pory łapali się w prize-pool’u też z niego wypadają przy odrobinie pecha.

Rada co do tego, żeby nie płakać o punkty po pierwszych dniach kampanii też ważna dla nowych graczy. To tylko irytuje osoby ogarniające całe wydarzenie.

Powodzenia dla tych, co będą grać 😉

użytkownik nielubiany przez admina ;)

Gadanie, że bez chiefa nie da się grać kampanii jest dużą przesadą. Jest wiele innych używanych czołgów.

1. CS-63 (używany w większej lub mniejszej ilości na większości map)
2. Obj 279 e (Tak tak wiem. Czołg specjalny, ale dostępny dla każdego już od dość dawna za misje osobiste)
3. Obj 907 (ewentualnie 140, ale to nie to samo)
4. Obj. 260 (używany trochę rzadziej, można zamieniać z drzewkowym 277)
5. 277
6*. EBR 105 (jak chcesz grać ebrem klanowo, to musisz naprawdę mega ogarniać. Za to, jeśli jesteś dobry, to będziesz brany na każdą otwartą mapę.)

Według mnie to są najbardziej użyteczne czołgi pod kampanię poza chiefem, (używane są też E3, e4, 268v4, strv, Leo, 121b, manticore, e100, nawet maus na jakąś obronę może być grany, amx 50b, s.conq, is7 na optyce i inne, ale raczej w małych ilościach i tylko na niektórych mapach)

CS 63 top 1 z drzewkowych

dela_muerte

Walić ta kampanie! Nic specjalnego nie ma szkoda czasu marnować

użytkownik nielubiany przez admina ;)

Z mojego doświadczenia, rubryka z czołgami użytecznymi na kampanii jest delikatnie przekłamana.

XCY7

To 907 już nie jest zalecane? E3 i manti też?

BIALAS355

907 jest przereklamowane trochę ale pozostałe 2 powinny być

Pan X

Wystarczy mieć czifa i miejsce w bitwach zapewnione, chyba że gracie w klanie gdzie jest 3 czify na krzyż to będą brać takie 277, no ale wtedy nic nie wygrywasz tylko marnujesz 5h swojego życia przez 2 tygodnie wieczorami

Gogi

Żeby grać kampanię trzeba mieć Czifa. Ale żeby mieć Czifa trzeba grać kampanię. Gratulacje.

Trolllololo

Wystarczyło wylicytować na poprzedniej 😆

Gogi

Nie słyszałeś, że Czify z aukcji nie są prestiżowe?

Gracz Wot

Nie masz chifa to nie grasz, co nie rozumiesz??

Gracz Wot

Dokladnie tak

Polowy pewnego klanu :)

Żeby grać kampanię trzeba mieć Czifa – Jeśli jesteś ogarniętą osobą i potrafisz wykorzystywać inne pojazdy, które są potrzebne w danej bitwie, to nie jest potrzebny czif, aby zdobyć czołg na kampanii, a dla tych, co nie wierzą, grałem tak 3 kampanie w dobrych klanach i na ostatniej zgarnąłem czifa oraz wiadomo, że na poprzednich pozgarniałem resztę gruzu.

Pan Z

Mam czifa ale nie mam kolegów w nowym klanie więc nie pogram, jedynie mogę im pomagać zdobywać czołgi a sam nie zdobędę.Kolesiowski klan kolegów.

Dark_dragon

ale ty głupio gadasz. Na np. takiej kopalni bierzesz max 3-4 na team. na himlu… szczerze … moim zdaniem wz 5a 277 e100 robi lepszą robotę niż czif. Wystarczy ogarnąć cs i ebr… masz miejsce zawsze w składzie… więc głupiego gadanie