Misja zwiadowcza 2022: wyniki

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Facet

Anikiejewka, serio ? w dodatku idealny czas żeby promować rosyjską mapę …

MisiuPysiu

a w Covid też wierzysz jak w tą wojne?

Yikes

Na aquila miałem akurat najwięcej remisów XD

O_o

Tak poza tematem, to otrzymałem mailea od wg:”Odbierz swój kod bonusowy na 500 szt. złotaWitaj, Dowódco!

Ostatnio wprowadziliśmy zmiany w stylu 3D Kelevra, o których jest mowa w puncie 7. umowy licencyjnej.

Rozumiemy, że być może wolałeś starą wersję stylu, dlatego w dowód uznania dla Twojej wyrozumiałości i lojalności oferujemy Ci dodatkowy kod bonusowy na 500 szt. złota, ważny przez sześć miesięcy!”
Więc jak ktoś kto ma ten styl i chce 500 golda za free niech sprawdzi swoją skrzynkę.

Darjzhiling

Potwierdzam. Dostałem wczoraj informacje. Miło że wg dało rekompensatę, ale wolałbym to “V” na tym czołgu bo dodawało to uroku, a tak to jest troche “łyso” na tej wieży

lolek

wystarczy żeby na tydzień wprowadzili mapy “na zadanie” i będą mieli bez żadnych ankiet dane jakie mapy ludzie chcą. mi osobiście wszystkie te nowe mapy się podobają na kazdej z nich można pograć wszystkimi rodzajami czołgów

Othal

Aquila z tymi pozycjami na wieżę w mieście była wyjątkowo nudna. Dziwię się że kanion nie przeszedł, najfajniejsza mapa z 6.

sraczka

Szczerze? dobrze, że nie przeszły syfy pokroju dalekiego wschodu albo stoczni. Szkoda mi natomiast kanionu i tej drugiej mapy (chyba klosternal) bo one też oddawały. Oby wrocily kiedys do misji zwiadowczej.

Last edited 8 miesięcy temu by sraczka
Dawid

ale ********* te mapy faktycznie, robią połowe mapy a drugą odbijają w lustrze, super urozmaicenie

Judasz

tak jakby do tej pory mapy nie byly odbiciem lustrzanym. xD Karelia, pierwsza mapa w wot jest LUSTREM, himmel,el haluf, malinovka, prohorovka, pilzno, doslownie kazda mapa w grze.
Ale nie przyjdzie Dawid i zacznie bedzie zly o cos co jest w grze od jej poczatku.

Bot

inaczej będzie płacz bo jakaś strona ma dużo lepsze pozycje

RUman

wskażesz mi bitwy pancerne z historii gdzie pole bitwy było lustrzane? nie powinny takie być a by nieco zbalansować sprawę można by ewentualnie z różnych miejsc startować na mapie by nie utrwalać schematu jazdy danymi czołgami lecz wymuszać grę chociaż trochę opartą na myśleniu

vandallo87

WG coś analizuje związanego z grą poza dochodem? Niewiarygodne.

Pdf

To czysty blef. Zanim cokolwiek wprowadzą miną lata. Śmieszne jest to że mapy są testowane latami bo balans, ale czołgi pokroju eboli wjeżdżają od tak.