Misja zwiadowcza 2022: wyniki

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Facet

Anikiejewka, serio ? w dodatku idealny czas żeby promować rosyjską mapę …

MisiuPysiu

a w Covid też wierzysz jak w tą wojne?

Yikes

Na aquila miałem akurat najwięcej remisów XD

O_o

Tak poza tematem, to otrzymałem mailea od wg:”Odbierz swój kod bonusowy na 500 szt. złotaWitaj, Dowódco!

Ostatnio wprowadziliśmy zmiany w stylu 3D Kelevra, o których jest mowa w puncie 7. umowy licencyjnej.

Rozumiemy, że być może wolałeś starą wersję stylu, dlatego w dowód uznania dla Twojej wyrozumiałości i lojalności oferujemy Ci dodatkowy kod bonusowy na 500 szt. złota, ważny przez sześć miesięcy!”
Więc jak ktoś kto ma ten styl i chce 500 golda za free niech sprawdzi swoją skrzynkę.

Darjzhiling

Potwierdzam. Dostałem wczoraj informacje. Miło że wg dało rekompensatę, ale wolałbym to „V” na tym czołgu bo dodawało to uroku, a tak to jest troche „łyso” na tej wieży

lolek

wystarczy żeby na tydzień wprowadzili mapy „na zadanie” i będą mieli bez żadnych ankiet dane jakie mapy ludzie chcą. mi osobiście wszystkie te nowe mapy się podobają na kazdej z nich można pograć wszystkimi rodzajami czołgów

Othal

Aquila z tymi pozycjami na wieżę w mieście była wyjątkowo nudna. Dziwię się że kanion nie przeszedł, najfajniejsza mapa z 6.

sraczka

Szczerze? dobrze, że nie przeszły syfy pokroju dalekiego wschodu albo stoczni. Szkoda mi natomiast kanionu i tej drugiej mapy (chyba klosternal) bo one też oddawały. Oby wrocily kiedys do misji zwiadowczej.

Last edited 1 rok temu by sraczka
Dawid

ale ********* te mapy faktycznie, robią połowe mapy a drugą odbijają w lustrze, super urozmaicenie

Judasz

tak jakby do tej pory mapy nie byly odbiciem lustrzanym. xD Karelia, pierwsza mapa w wot jest LUSTREM, himmel,el haluf, malinovka, prohorovka, pilzno, doslownie kazda mapa w grze.
Ale nie przyjdzie Dawid i zacznie bedzie zly o cos co jest w grze od jej poczatku.

Bot

inaczej będzie płacz bo jakaś strona ma dużo lepsze pozycje

RUman

wskażesz mi bitwy pancerne z historii gdzie pole bitwy było lustrzane? nie powinny takie być a by nieco zbalansować sprawę można by ewentualnie z różnych miejsc startować na mapie by nie utrwalać schematu jazdy danymi czołgami lecz wymuszać grę chociaż trochę opartą na myśleniu

vandallo87

WG coś analizuje związanego z grą poza dochodem? Niewiarygodne.

Pdf

To czysty blef. Zanim cokolwiek wprowadzą miną lata. Śmieszne jest to że mapy są testowane latami bo balans, ale czołgi pokroju eboli wjeżdżają od tak.