Wyzwólcie potencjał kobry

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jaca

wczoraj miałem okazje zejść na magazynek (9-tką Japońcem średnim) od Cobry, ale zagrałem jak pomidor bo nie czytałem mapy tylko skupiłem się na strzelani i spotingu, poskładał mnie jak Pudzian Najmana.

Jurand

Zdecydowanie lepiej było by zrobić nowe drzewko ( przynajmniej gracze mieli by co robić ),
Niż co miesiąc nowe premki już jest taka *****, że na 8 tierach w bitwach nie ma żadnych drzewkowych czołgów, no bo po co

Sid

Wynika z tego że gracze lubią i kupują czołgi premium a drzewka stają się swojego rodzaju niszą dla graczy IX i X tieru. WuGie to widzi i dostarcza takiego “towaru” na jakim najlepiej zarobi i który zadowoli graczy. Wszyscy są szczęśliwi… Szkoda że premki są tak mocno lepsze od drzewkowych, ale co poradzisz… Popatrz ile fcmów albo kv5 jeździ… Słabymi nikt nie chce grać.

O_o

Ale szybciej, taniej i prościej jest wypuścić premkę/czołg specjalny niż bawić się w drzewko. Przy czołgach do wybadania trzeba wymyślić jakąś koncepcję, a później ulepić ją tak, żeby miała ręce i nogi i w jakiś sposób te maszyny były ze sobą powiązane. A przy pojedynczym czołgu wystarczy kupić kwasika, albo pół litra i zakąske i niech Wania wymyśli w pianym widzie jakiś czołg. Jakoś to będzie. No i przy okazji trochę grosza ze sprzedaży czołgu wpadnie.

Last edited 1 rok temu by O_o
Robert

Żeby grać na IX czy X ósemki i mniejsze tiery premium muszą zarobić kredyty. Uwolnienie 8 tieru od premek jest możliwe wyłącznie po zmiane ekonomii w grze przez WG, kosztów napraw itd. Wystarczy że np. minimalny poziom DMG na X daje grę bez strat. Tymaczasem są to kwoty nawet do 35-40k za bitwę na minusie (bez wliczania w to żarcia czy lepszych napraw, leczenia). A na razie jak chcesz coś kupić, odblokować, wyposażyć, itd. to tłuczesz 8.

Last edited 1 rok temu by Robert
Bot

30-40 k zakładając że dużo nie postrzelasz, na porażce gdzie postrzelasz trochę to można na spokojnie 200k w dupę

Sid

Jak jedziesz na full goldzie, kupujesz żarcie i duże zestawy to jak naj bardziej…. Taki obj279e albo czif musi być strasznie nie ekonomiczny w trakcie wbijania 3ciej gwiazdki na lufę:P