Oferta specjalna: Wyzwanie weekendowe

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czarnobylski Szabrownik

Wypas! Mogę w ten weekend zagrać 2 bitwy premkami mniej.

Urterwero

Jak zobaczyłem to promo prawie się zes…łem z podniecenia. Od czasów beta testów nie było równie atrakcyjnej oferty.

Pepik

Oszczędność po zbóju…

Funky Koval

To jest śmiech na sali.

Niemy Michal

masz racje powinni juz dawno zakrecic kurki ze schematami i wolnym expem i kredytami. za duzo noobow na 10 tierze.

luk

SAM SIE ZAKREC SNOBIE, jak kos nie ma czasu siedzic i expic 10 godzin dziennie to w sam raz wlasnie wolne schematy! same nooby tu pisza co mysla tylko o sobie

PrawdaBoli

Ale Michał ma rację, na x tierach grają niutki co robią średnio na X 200dmg więc jak masz wygrać bitwę, gdy większość ludzi nie ogarnia na X tierach co ? 0 dmg w bitwie robią i 0 oddanego strzału, później tacy jak ty piszą, bo boli ich prawda, że taki michał powie im prosto z mostu jak jest.Luk jak nie ogarniasz na X to zejdź 2 tiey niżej, a za jakiś czas na X lub graj z kimś lepszym od ciebie w plutonie, a nie psuj ludziom gry.Ja mam tak co bitwę, że gram z takimi niutkami co ciężkimi kampią i grają obok arty i jest to normalne według ciebie ? chłop co się boi ciężkim grać w zwarciu ” bo mnie zabijom”.

Pomidor

kolego ten kij ma dwa końce i pewnie się też zdarza, że w przeciwnej drużynie też tacy są …więc masz łatwiej. A jak chcesz grać z samymi “ogarniętymi” to sobie w swoim klanie pograj natarcia.

PrawdaBoli

Gra powinna być sprawiedliwa więc niech MM losuje w bitwach losowych sprawiedliwie po połowie dobrych i słabych graczy w obu drużynach, a nie do jednej dać mega koksów do drugiej niutków co nie ogarniają X czego rezultatem są bitwy 4 min 0-15 prawda czy kłamie ? Tak też się zdarza, że w przeciwnej są słabi a u mnie mocni, ale niestety mniej się to zdarza, za to więcej mam nieogarów w teamie szczególnie w czasie eventów.MM wymaga poprawy i ludzie piszą to od lat, a że WG nie chce tego naprawić z pewnych powodów to ode mnie wsparcia już nie dostają.

marek

A może to nie sa ludzie, tylko boty WG. Mało ludzi gra, wiec juz dawno WG “wsadziło” boty do tej gry. Nic nie boli, jak w twojej drużynie masz pełno botów, a chcesz koniecznie wygrać….