Sklep premium: 🇨🇳 M41D, WZ-111 i WZ-111 Alpine Tiger

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
biejkowski

Nie na temat. Zamiana T28 Concept i PZ 58 Mutz na HWK 30 i Superpersa z dopłatą 5150 golda, jest ok?

Sylwek

Thc sie pozbyłem dawno temu, głupi błąd 🙁

Ten normalny

Thc warto mieć w sobie

Powhatan

Tygrys ma tyle wspólnego z Alpami co i Chiny.
W WG nazwy nadaje jakiś mocno inteligentny człowiek.
To tak jak nadanie brytyjskiemu pojazdowi nazwy złożonej z faszyzujących Francuzów 33ej. Dyvizji Grenadierow SS, która najdłuzżej broniła bunkra Hitlera.

Wojtek

W opisie oferty na rykoszecie został użyty zły spójnik bowiem wyraz “lub” (oznacza wyrażenie, kiedy określamy dwie możliwości, aby zaznaczyć, że dopuszczamy jedną z nich lub obie naraz). Z opisu tego wynika bowiem jakbyś mogli zakupić dwa czołgi premium w cenie jednej, a tak nie jest dlatego też najlepszym wyrazem do opisu owej oferty było by słowo “albo” czyli (że jedno z tych dwóch), aby zapobiec niejasności i wprowadzeniu czytelników w błędne myślenie.
Pozdrawiam

Last edited 28 dni temu by Wojtek
Radek

Co xD

Kalafior

Wojtuś wruć na Polski i odrub zadania

Humek

Po co go munusujecie ?
Koles pisze bardzo dobrZe.
A wy czytac nie potraficie artkulu i odpowiedzi Wojtka.
P.s nie jestem Wojtek

AntyUnia

Dobrze Wojtuś

Edek

Od kiedy “lub” oznacza “jedną z nich lub obie naraz”? xD może w jakimś staropolskim tak, ale ówcześnie “albo” i “lub” każdy używa zamiennie

Billy

Dokładnie tak, w języku prawniczym słowo “lub” to nie to samo co “albo” jeśli podpiszemy dokument rozwodowy w którym napisane jest, że zrzekamy się domu lub mieszkania na rzecz żony to zostajemy z gołą dupą 😉

Ziomalełeł

Bzdura. “lub” służy wyliczaniu przedmiotów, a “i” służy “łączeniu” ich.

Przykład – zakazane jest przenoszenie broni i amunicji w bagażu – wg prawa dotyczy to przypadku, gdy broń i amunicja są razem.
Przykład 2 – zakazane jest przenoszenie broni lub amunicji w bagażu – wg prawa dotyczy przypadku, gdy jedno z dwóch jest w bagażu.

Zatem twój przykład – w dokumencie rozwodowym “zrzekam się domu lub mieszkania” oznacza, że zrzekasz się jednego z dwóch, a nie obu rzeczy. Niemniej taki zapis wg prawa jest i tak bezprzedmiotowy, bo musisz wskazać konkretnie czego się zrzekasz, a nie zapisać ogólnie.

Ziomalełeł

ta interpretacja jest bardzo z dupska, bowiem 99% ludzi interpretuje “lub” jako wybór pomiędzy opcjami, a nie jako spójnik jak “i”.

PaPaPawian

Nie potrafią czytać ze zrozumieniem, to minusują. Odemnie masz plusa, ale niestety ilość niemyslacych jest większa.

O_o

Ktoś tu niedługo sesje ma i akurat jest na etapie powtarzania logiki widzę…^^